arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۹۱۸۳
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۲ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

گران‌ترین عکس جسد دنیا

ظاهرا عکس گرفتن با مرده ها و از مرده ها تنها به جایی همین نزدیکی ها ختم نمی شود. آنطور که وب سایت «تی ام زد» نوشته است کسی از جسد «بابی کریستینا براون» دختر «ویتنی هیوستون» خواننده، در تابوتش عکس گرفته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


صفحه خواندنی ها را از اینجا دنبال کنید

ظاهرا عکس گرفتن با مرده ها و از مرده ها تنها به جایی همین نزدیکی ها ختم نمی شود. آنطور که وب سایت «تی ام زد» نوشته است کسی از جسد «بابی کریستینا براون» دختر «ویتنی هیوستون» خواننده، در تابوتش عکس گرفته است. این عکس تنها چند ساعت قبل از دفن بابی کریستینا ثبت شده و عکاس آن را به یک رسانه آمریکایی به قیمت ۱۰۰ هزار دلار – حدود ۹۱ هزار یورو – فروخته است.

گران‌ترین عکس جسد دنیا


یک منبع نزدیک به خانواده براون و هیوستون به تی ام زد گفته است که این دو خانواده در مورد فرد عکاس و چگونگی ثبت آن اظهار بی اطلاعی کرده اند. این در حالی است که مراسم خاکسپاری بابی کریستینا نیز با جنجال همراه بود و حرف های یکی از خاله های او قطع شد و یکی دیگر از خاله هایش نیز از کلیسای محل مراسم به بیرون هدایت شد.

بابی کریستینا براون بیست و ششم ژوئیه و پس از اینکه ۱۰ ماه را در کما گذراند، در گذشت. او در حمام خانه اش بی هوش شده بود. علت مرگ مصرف زیاد مواد مخدر و الکل بوده است.

روزنامه هفت صبح
نظرات بینندگان