arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۹۱۸۴
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۲ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

پاتک‌های پلیس به حاشیه امن اراذل/ دستگیری ۶۶۲ مخل نظم و امنیت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فرمانده انتظامی تهران بزرگ، از عملیات‌های ضربتی پلیس امنیت عمومی پایتخت، برای دستگیری ۶۶۲ تن از مخلان نظم و امنیت عمومی در سطح شهر تهران خبر داد.

سرتیپ پاسدار حسین ساجدی‌نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر ، ضمن اشاره به دستگیری ۶۶۲ از اراذل و اوباش و مخلان نظم عمومی طی چهار ماه ابتدایی سال ۹۴ اظهار کرد: پلیس امنیت عمومی پایتخت با همکاری پلیس پیشگیری و یگان امداد ضمن اجرای چهار مرحله طرح موفق به دستگیری متهمان در این زمینه شده است.

وی افزود: با توجه به این که برخورد با مخلان نظم عمومی از دغدغه‌های اصلی و مطالبات به حق شهروندان است، تیم‌های عملیاتی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، طی این مدت با شناسایی مناطق آلوده و پاتوق‌های اراذل و اوباش موفق شدند طی اجرای چهار مرحله عملیات، ۶۶۲ متهم را بازداشت کنند.

سردار ساجدی‌نیا، با اشاره به این که این طرح‌ها از سری جدید عملیات‌های پلیس تهران بزرگ در سال ۹۴ است، گفت: طی هماهنگی‌های انجام شده با مقام قضایی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی می‌شوند تا به جرایم آن‌ها رسیدگی شود.

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت : در این عملیات‌ها ۳۶ شرور سطح یک، ۹۸ شرور سطح ۲ و ۵۲۸ شرور سطح سه پس از شناسایی بازداشت شده و به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

وی ادامه داد: این عملیات‌ها با همکاری مأموران پلیس امنیت عمومی و پلیس پیشگیری پایتخت به صورت تلفیقی در چهار ماه ابتدایی امسال صورت گرفته است که طی آن ۵۰۵ دستگاه خودرو و ۲۰۷۵ دستگاه موتور سیکلت نیز از متهمان توقیف شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ، در پایان ضمن تشکر از همکاری مستمر شهروندان در خصوص ارائه اطلاعات به پلیس پایتخت گفت: اجرای این گونه طرح‌ها همچنان ادامه دارد و پلیس با مخلان نظم و امنیت عمومی برابر قانون برخورد خواهد کرد و به همین منظور شهروندان می‌توانند از طریق سامانه ۱۱۰ و یا با مراجعه به نزدیک‌ترین مرکز انتظامی پلیس پایتخت، شکایات و نظرات خود را ارائه دهند تا به آن رسیدگی شود.

نظرات بینندگان