arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۹۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۱۷ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

دستگیری زن مالخر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم( غرب استان تهران) از دستگیری سارقان حرفه ای كه اقدام به کیف قاپی از شهروندان می كردند، خبر داد.

سرهنگ جعفر علیزاده در گفتگو با مهر، گفت: ماموران کلانتری ۱۱ هنگام گشت زنی راکب موتورسیکلت را با دو سرنشین در حال سرقت کیف از یک شهروند مشاهده کرده و بلافاصله برای دستگیری سارقان وارد عمل شدند.

وی افزود: سارقان که متوجه حضور ماموران شدند به قصد فرار با سرعت زیاد از محل دور شده اما ماموران انتظامی موفق شدند در یک تعقیب و گریز پلیسی در یکی از خیابان های فرعی شهرستان رباط کریم، یکی از سارقان را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم دستگیر شده به هویت معلوم پس از انتقال به کلانتری در بازجویی های پلیس به ۴۰ فقره سرقت کیف قاپی، گردنبند قاپی و موبایل قاپی در شهرستان های رباط کریم، شهریار و اسلامشهر با همدستی چند نفر و یک مالخر اعتراف کرد

رئیس پلیس رباط کریم تصریح کرد: پس از تحقیقات و بازجویی از متهم مخفیگاه سارقان فراری و مالخر نیز شناسایی و با تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی با مراجع قضایی وارد در یک عملیات غافلگیرانه متهمان به نام های "رسول" و "محمد علی" و "منصور" و یک نفر مالخر به نام "روشنک " دستگیر که در بازجویی های پلیسی جرم خود را قبول کرده و به همدستی با متهم دستگیر شده اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران بیان داشت : متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و با قرار معلوم روانه زندان شدند
نظرات بینندگان