arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۹۲۵۹
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۱۷ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

درآمد 10 هزار ميليارد توماني وزارت ارتباطات در سال 93

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال گذشته 10 هزار میلیارد تومان درآمد خود را به خزانه واریز کرده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما برات قنبری ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان گفت: امروز ورود به عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات دیگر انتخابی نیست بلکه الزام و اجبار است که ضرورت دارد در مسیر توسعه‌یافتگی صنعتی از این ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها استفاده کنیم.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات با بیان اینکه از ابتدای دولت یازدهم با همراهی نمایندگان مجلس موفق شدیم از رقم واریزی این وزارتخانه به خزانه مقداری را صرف توسعه زیرساخت‌ها کنیم، گفت: در این ارتباط سال گذشته 2 هزار و 700 میلیارد تومان از مجموع درآمدهای مستقیم و غیرمستقیم این وزراتخانه که به خزانه واریز می‌شود صرف تکمیل پروژه‌های زیربنایی کنیم.

قنبری با بیان اینکه تا آخر دولت دهم تنها 2 هزار و 500میلیارد تومان سرمایه‌گذاری انجام شده بود که بخشی از آن مربوط به شرکت‌های بخش خصوصی به ویژه اپراتورها بوده است، تصریح کرد:‌ در این دو سال معادل 10 سال گذشته رقمی معادل 7 هزار و 500 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این حوزه به انجام رسیده است.

این مسئول ادامه داد: امسال نیز قرار است 2هزار میلیارد تومان وزارتخانه و 6 هزار میلیارد تومان نیز شرکت‌های اپراتور در سطح کشور در حوزه زیرساخت‌ها سرمایه‌گذاری کنند.
نظرات بینندگان