arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۹۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۴ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۴
قهرمان مازندرانی پیشکسوتان دو‌و‌میدانی جهان:

"6 بار کره زمین را دویده‌ام"

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

قهرمان مازندرانی پیشکسوتان دو‌و‌میدانی جهان با اشاره به احتساب مجموع دویدن‌های 33 سال اخیر خود، گفت: دست‌کم 6 بار دور کره زمین را دویده‌ام.

به گزارش فارس، خردمند حیدری صبح امروز در مراسم تجلیل از قهرمانان جهانی سوادکوه با اشاره به اینکه حدود 35 سال در رشته ورزشی دو‌و‌میدانی فعالیت می‌کنم، اظهار کرد: با توجه به اینکه 52 سال سن دارم اما تاکنون به دلیل ورزش مستمر به پزشک مراجعه نکرده‌ام.

وی افزود: موفق به حضور در 21 مسابقه بین‌المللی در کشورهای فرانسه، یونان، ترکیه، دبی، دانمارک، سوئیس، امارات و تایلند در مسافت‌های 10، 15 و 18 شدم و سه مسابقه جهانی به مسافت 21 کیلومتر در کشورهای دانمارک، فرانسه و سوئیس و هفت مسابقه جهانی دیگر به مسافت 10 کیلومتر که در دبی برگزار شده بود، شرکت کردم و  عنوان نخست این مسابقات را به  دست آوردم.

این قهرمان پیشکسوتان دو‌و‌میدانی جهان به فعالیت‌های ورزشی خود اشاره و خاطر نشان کرد: دست‌کم روزانه 20 کیلو‌متر و سالانه حدود 7 هزار و 200 کیلومتر می‌دوم و با احتساب مجموع دویدن‌های 33 سال اخیر 6 بار دور کره زمین را دویده‌ام.

به گزارش فارس، در این مراسم از خردمند حیدری از قهرمانان دو‌و‌میدانی جهان و جواد امیری دارنده مدال برنز تکواندو دانشجویان جهان با اهدای لوح سپاس و هدایایی نیز تجلیل شد.
نظرات بینندگان