arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۹۹۴۰
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۷ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۴

توقف دوباره برنامه‌ای تلویزیونی پس از یک نوبت پخش!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

برنامه موسیقی‌محور «دستان» که پس از رفع توقف، یک نوبت فرصت پخش پیدا کرده بود، بار دیگر در شبکه آموزش متوقف شد.

به گزارش  ایسنا، برنامه «دستان» که با اجرای سید عباس سجادی و تهیه‌کنندگی محمد مناجاتی جمعه شب‌ها از شبکه آموزش سیما پخش می‌شد، رسما متوقف شد و این در حالی است که به گفته‌ی سازندگانش حدود 20 قسمت از آن ساخته شده است.

***
دکتر حسین ساری، مدیر شبکه آموزش درباره‌ی علت توقف دوباره‌ی برنامه موسیقی‌محور دستان که به تازگی پخش آن آغاز شده بود، عنوان کرد: هر برنامه‌ای ممکن است دچار مشکل شود. این برنامه نیز مشکلی در تولیدش بوجود آمده که اگر اشکالاتش برطرف شود پخش خواهد شد.

مدیر شبکه هفت که با ایسنا گفت‌وگو می‌کرد، در نهایت علت اصلی این مساله را به بروز مشکل در فرایند تولید برنامه نسبت داد و گفت که در فرایند تولید برنامه «دستان» مشکلاتی ایجاد شده است.

بر اساس این گزارش، خبرنگار ایسنا، همچنین در گفت‌وگویی با سید عباس سجادی، مجری این برنامه موسیقی محور، علت توقف «دستان» را جویا شد.

سجادی در پاسخ به اینکه آیا دست‌اندرکاران برنامه «دستان» از جهت فرایند تولید با مشکل مواجه شده‌اند، اظهار کرد: ما از جهت تولید مشکلی نداشتیم و تقریبا 20 برنامه در حال حاضر آماده‌ی پخش داریم.

او گفت:‌ تنها برنامه‌ای که از سری جدید «دستان» به روی آنتن رفت به حسام‌الدین سراج اختصاص داشت.

سجادی همچنین با اشاره به اینکه مراحل ضبط به شکل کامل انجام شده است، در عین حال یادآور شد:‌ حتی یک نوبت از برنامه برای پخش به شبکه ارائه شده بود.

وی همچنین از هنرمندانی از جمله قنبری مهر، دکتر داریوش طلایی، حمید متبسم، شهرداد روحانی، صالح عظیمی، حاتم عسگری فراهانی و وارطان ساهاکیان نام برد که در این مدت مهمان برنامه «دستان» بوده‌اند.

اما طی روزهای اخیر از سوی برخی رسانه‌های وابسته به یک جناح سیاسی، انتقاداتی از عملکرد سید عباس سجادی - مجری برنامه «دستان» - در مراسمی با حضور اهالی موسیقی مطرح شد.

«دستان» تا مدت‌ها تنها برنامه‌ای بود که با محوریت موسیقی، از شبکه آموزش (هفت) پخش می‌شد و توقف آن پس از اینکه مدتی به صورت آرشیوی روی آنتن رفت، به شکل ناگهانی در تلویزیون اتفاق افتاد.
نظرات بینندگان