arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۹۹۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۷ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۴

الکساندرایت دکا، لیزری ایتالیایی برای پوست‌های ایرانی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرویس خواندنی ها انتخاب را از اینجا دنبال کنید .

امروزه در دنیا «لیزردرمانی» متداول‌ترین و بهترین روش و به قول مراجعه‌کنندگان بسیار قابل‌اطمینان است و دردسرهای روش‌های دیگر را ندارد و البته از همه مهم‌تر اینکه با این روش موهای زائد به صورت دائمی از بین می‌روند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایده پزشکی آرتیمان، روش لیزر کردن موهای زائد در سال‌های اخیر به پیشرفت‌های زیادی رسیده و امروز یکی از انواع لیزرهای مربوط به این علم، لیزر الکساندرایت از کمپانی دکا ایتالیا است که از آن به دلیل سرعت عمل و کولینگ بسیار قوی و حس خوبی که به مراجعه‌کننده دست می‌دهد، به عنوان جادوی علم زیبایی نام برده می‌شود؛ لیزری که این روزها در کشور با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است. لیزر الکساندرایت به دلیل کیفیت بالا و دقت در کار، امروزه در میان سوپراستارهای محبوب و سرشناس ایتالیایی همچون لائورا پائوزینی و آسیا آرجنتو نیز تبدیل به انتخاب اول شده است.

به گفته حمیدرضا فریادرس، کارشناس ارشد بازرگانی، به خاطر نزدیکی و شباهت جنس پوست ایتالیایی‌ها به مردم ایران، پالس‌های این لیزر نیز متناسب با نوع و جنس پوست ایرانی‌ها است که این مساله اطمینان و امتیاز بزرگی به یک مراجعه‌کننده ایرانی، برای از بین بردن موهای زائد می‌دهد.

این محصول با طراحی پالس‌های خاص، اثربخشی لیزر را در پوست‌های تیره کاهش نمی‌دهد و عملا راه‌حلی ایده‌آل برای لیزر موهای زائد در میان نژادهای ایتالیایی، لاتین و همین‌طور ایرانی است. این ویژگی‌ها لیزر الکساندرایت کمپانی دکا ایتالیا را تبدیل به محصولی پرفروش در ایران کرده است.

بر پایه گزارش‌های رسمی در نیمه اول سال 94، فروش این محصول در داخل کشور، چندین برابر افزایش پیدا کرده است و با توجه به استقبال مراجعه‌کنندگان داخلی، پیش‌بینی شده که فروش الکساندرایت با روندی افزایشی در کشور ادامه داشته باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر بهوبسایتاین شرکت به نشانیwww.artiman-medical.comمراجعه فرمایند.


اخباررسمی


نظرات بینندگان