arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۱۷۰
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۱۳ - ۰۱ فروردين ۱۳۹۰

فرمانده ناجا: امسال تهرانی ها کمتر سفر کرده اند

فرمانده نیروی انتظامی گفت: این نیرو در تعطیلات نوروزی با آمادگی کامل از شهر و اموال مردم نگهبانی می کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فرمانده نیروی انتظامی گفت: این نیرو در تعطیلات نوروزی با آمادگی کامل از شهر و اموال مردم نگهبانی می کند.

 به گزارش خبرگزاری انتخاب به نقل از  واحد مرکزی خبر، سردار سرتیپ اسماعیل احمدی مقدم در بازدید از یگانهای نیروی انتظامی در میدان آزادی افزود : در ایام نوروز، نیروی انتظامی در حال آماده باش است و با توجه به اینکه تهران بزرگ مسافرفرست است، خانه های خالی آن به مراقبت بیشتری نیاز دارد.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در سه نوبت و در هر نوبت با هشت هزار نیرو مشغول نگهبانی از شهر و اموال مردم است افزود: علاوه بر این، 11 هزار نیروی بسیجی هم در حفظ امنیت و حفاظت از شهر، به نیروی انتظامی کمک می کنند.

سردار احمدی مقدم با بیان اینکه شاهد امنیت و آرامش خوبی در تهران هستیم گفت: جرایم نسبت به سال گذشته کاهش یافته است اما به نظر می رسد امسال تهرانی ها کمتر سفر کرده اند و خروجی جاده های تهران در چند روز گذشته نسبت به سال قبل خلوت تر بوده است.

وی افزود: دو سوم نیروهای انتظامی در حال خدمت و یک سوم در حال استراحت هستند. فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: مهمترین عامل در برقراری امنیت و آرامش در خور ملت متمدن، انقلابی و اسلامی ایران، قانون گرایی است.

سردار احمدی مقدم گفت: ملت ما باید الگوی ملتهای دیگری باشد که امروز شاهدیم بسیاری از انها به مردم و انقلاب ما اقتدا کرده اند.

 فرمانده نیروی انتظامی ابراز امیدواری کرد سال 90 سال تحکیم رفتار و قانون گرایی باشد و گفت: با افزایش نیروی پلیس، نتایج زیادی به دست نمی آید ولی آنجا که مردم اراده و مشارکت می کنند خیلی زود به نتیجه می رسیم. وی تصریح کرد: در سال 90 تأکید نیروی انتظامی در اجرای اقدامات اجتماعی، فرهنگی و بخش مراقبت های الکترونیک و توسعه زیرساخت های فناوری برای بهبود خدمات است.
برچسب ها: ناجا ، احمدی مقدم
نظرات بینندگان