arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۳۹۴۷
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۱۸ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۴

شناسایی 90 درصدی جرایم سایبری

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرمانده ناجا گفت: امسال با تلاش همکاران پلیس فتا 90 درصد جرایم سایبری مجازی شناسایی و با عاملین آن برخورد شد.

به گزارش ایسنا سردار حسین اشتری با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ارتقای امنیت اجتماعی، اخلاقی، برخورد با موادفروشان خرد و شبکه‌های مواد مخدر در اولویت فعالیت‌های نیروی انتظامی قرار دارد.

وی افزود: نیروی انتظامی آمادگی شناسایی و برخورد با سارقین و معتادان را دارد و تقویت قرارگاه مبارزه با سرقت را با شتاب بیشتری انجام می‌دهد و شاهد کاهش 10 درصدی جرایم در کشور هستیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس با استفاده از تکنولوژی و فناوری روز و تجهیزات جایگزین باید دقت را بالا ببرد تا شاهد امنیت و آرامش بیشتر باشیم، گفت: در پنج ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه 20 درصد افزایش کشفیات در حوزه مواد مخدر داشتیم که با تلاش همکاران ما شناسایی و با عاملان آن برخورد شد.

سردار اشتری ادامه داد: طرح مکنا (مدیریت کیفیت ناجا) یکی از طرح‌های اجرایی موفق در نیروی انتظامی است که موفقیت این عملکردها در استان‌ها متفاوت است. یکی دیگر از وظایف اصلی ناجا حفظ و پاسداری از ارزش‌های نظام و برخورد با هنجارشکنان است.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی اقدامات خوبی انجام داده است و با توجه به رشد شبکه‌های اجتماعی و موبایلی باید در عین استفاده از تکنولوژی ‌روز به مردم آگاهی دهیم. امسال با تلاش همکاران پلیس فتا 90 درصد جرایم سایبری مجازی شناسایی و با عاملین آن برخورد شد.
نظرات بینندگان