arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۴۱۷۱
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۰۹ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۴

چرخش تبلیغاتی در کمپین جمهوریخواهان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دو رقیب اصلی حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا بر خلاف انتظار، در برنامه تلویزیونی از یکدیگر حمایت کردند.

به گزارش مهر به نقل از دیلی میل، جب بوش نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که رقیب اصلی دونالد ترامپ نامزد دیگر این حزب در انتخابات محسوب می شود در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد در صورت پیروزی ترامپ در انتخابات درون حزبی برای نامزدی نهایی از وی حمایت خواهد کرد.

بوش فرماندار سابق فلوریدا گفت در این زمان برای پیروزی نیاز به اتحاد داریم و در مقابل رقیبی مثل کلینتون باید جمهوریخواهان از یکدیگر حمایت کنند. پیش از این در برنامه ای که بوش از ترامپ حمایت کرد، ترامپ نیز حضور پیدا کرده و همین سخنان را در حمایت از بوش گفته بود.

حمایت های بوش و ترامپ از یکدیگر در حالی اعلام می شود که این دو رقیب جمهوریخواه در هفته گذشته یکدیگر را مورد شدیدترین انتقادها قرار داده بودند. ترامپ به عنوان تاجری موفق که وارد عرصه سیاست شده است در یک برنامه تلویزیونی بوش را ضعیف و کم انرژی خطاب کرده بود.

هر چند اعضای کمپین انتخاباتی بوش در ابتدا از جنگ لفظی خودداری کردند ولی در ادامه این انتقادات، آنها نیز علیه تیم ترامپ دست به تبلیغات منفی زدند.
نظرات بینندگان