arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۴۸۴۳
تاریخ انتشار: ۰۳ : ۱۲ - ۱۷ شهريور ۱۳۹۴

اعدام 27 عضو داعش به شیوه جدید

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سعید مموزینی سخنگوی حزب دموکرات کردستان عراق در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد: گروهک تروریستی تکفیری داعش 27 عنصر خود را به اتهام توطئه به وسیله صندلی الکتریکی در زندان موصل اعدام کرد.

به گزارش پایگاه خبری النشره، مموزینی افزود: داعش طی روزهای اخیر اقدامات امنیتی سختگیرانه ای در موصل به اجرا گذاشته و بر اساس گزارش های رسیده، یکی از سرکرده های عالی رتبه این گروهک که هویت او دقیقا مشخص نیست، وارد موصل شده است.

گروهک تروریستی داعش مخالفان خود را به روش های مختلف و بسار متنوع از میان بر می دارد.
مموزینی در ادامه گفت: داعش اخیرا حدود 127کودک و نوجوان را ربوده و آن ها را برای اموزش و شستشوی مغزی به اردوگاه های خاص برده تا از آن ها در حملات تروریستی استفاده کند.

این گروهک در کارنامه جنایت های خود اعدام به روش غرق کردن در آب ،زنده سوزاندن در قفس، پرتاب کردن از ارتفاع،سنگسار کردن، اعدام به وسیله کوبیدن بلوک های سیمانی بر سر،اعدام با گلوله آرپی جی و ...دارد و اخیرا اعدام به وسیله صندلی الکتریکی نیز به آن افزوده است.

از سوی دیگر دو روز پیش نیزغیاث سورجی مسئول اطلاع رسانی اتحادیه کردستان عراق دراستان نینوا گفت: داعش 50 عضو خود را به اتهام فرار از درگیری های شهر بیجی اعدام کرد.

دادگاه داعش این افراد را متهم به خیانت بزرگ کرده و آن ها را مستحق اشد مجازات دانست و اینگونه روز شنبه حکم اعدام آن ها را صادر کرد.

داعش این تروریست های فراری خود را در اردوگاه الغزلانی موصل و با شلیک گلوله اعدام کرد.
گروهک تروریستی داعش در تابستان سال 1393 بخش هایی از خاک کشورهای عراق و سوریه را به اشغال خود درآورد و از آن زمان تاکنون مرتکب جنایات بی شماری شده است .
منبع: ایرنا
نظرات بینندگان