arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۵۳۶۸
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۱۰ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۴

گردشگران، مسکو را نامهربان ترین شهر جهان، نامیدند

این شهر مملو از آدم‌هایی بی‌ادب و کسانی است که برای توهین کردن شما از هیچ تلاشی در هیچ فرصتی دریغ نمی‌کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

در تازه‌ترین نظرسنجی‌های فهرست شهرهای رویایی جهان «ماسترکارت»، مسکو پایتخت و یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای روسیه، در صدر جدول نامهربان‌ترین شهرهای جهان قرار گرفته است. این نظرسنجی که شهرهای جهان را از منظر خصوصیات شهروندان و این‌که تا چه اندازه خوش‌برخورد، مهربان و سخاوتمندند، مورد بررسی قرارداده است.

صفحۀ ماسترکارت دلیل این گزینش را، انزواطلبی شدید و همه‌گانی شهروندان مسکو دانست و افزود که آن‌ها با وجود کمترین احساسی، روزانه از کنار یکدیگر می‌گذرند و حتا همدیگر را نمی‌بینند. آتلانتیک سیتی نیوجرسی آمریکا دومین شهر نامهربان جهان است. شهرهای کن و مارسی در فرانسه و لوس‌آنجلس در آمریکا، در رده‌های بعدی این فهرست قرار دارند.

نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که حتا شهرهای مشهور جهان و آن‌هایی که مقصد گردشگران شناخته می‌شوند نیز از لحاظ مهربانی و برخوردهای روزانه، جز نامهربان‌ترین شهرهای جهان هستند.

یکی از گردشگران که از لوس‌آنجلس دیدن کرده می‌گوید، این شهر مملو از آدم‌هایی بی‌ادب و کسانی است که برای توهین کردن شما از هیچ تلاشی در هیچ فرصتی دریغ نمی‌کنند.

گفتنی است که شهر گال‌وی در ایرلند، مهربان‌ترین شهر جهان لقب گرفته است. گردشگرانی که از این شهر دیدن کرده اند، می‌گویند، این شهر انگار خانۀ ما است. شهروندان این شهر مهربان‌ترین انسان‌هایی اند که در طول عمرمان دیده ایم.


نامهربان‌ترین شهرهای جهان:

مسکو ـ روسیه

آتلانتیک سیتی، نیوجرسی ـ آمریکا

سن‌پترزبورگ ـ روسیه

مارسی ـ فرانسه

لوس‌آنجلس ـ آمریکا

نیویورک ـ آمریکا

فیلادلفیا، پنسیلوانیا ـ آمریکا

بالتیمور ـ آمریکا

لاس وگاس، نوادا ـ آمریکا

کن ـ فرانسه

پکن ـ چین

میامی ـ آمریکا

واشنگتن ـ آمریکا 

فرانکفورت ـ آلمان

بوستون ـ آمریکا


نظرات بینندگان