arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۵۴۳۰
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۱۵ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۴

بارش پراکنده و وزش باد برای تهران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از افزایش ابر و وزش باد در برخی استانهای کشور در سه روز آینده و بارش پراکنده و وزش باد در تهران خبر داد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: براساس تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی سه روز آینده در استانهای واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر، وزش باد، رگبار باران، گاهی با رعد و برق پیش بینی می‌شود.

وی افزود: بعدازظهر امروز با گذر موجی از نوار شمالی کشور، طی سه روز آینده برای استانهای ساحلی دریای خزر و روزهای یکشنبه و دوشنبه در ارتفاعات شرقی البرز و استان خراسان شمالی ابرناکی، رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور در مورد وضعیت هوای استان تهران گفت: آسمان تهران امروز کمی ابری، در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد با بیشینه و کمینه دمای 34 و 22 درجه سانتیگراد است. همچنین آسمان این شهر در روز یکشنبه، 22 شهریور، کمی ابری، در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد، در شهرهای شمالی بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و در روز دوشنبه 23 شهریور، کمی ابری، در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد، در ارتفاعات بارش پراکنده، گاهی رعد و برق با بیشینه و کمینه دمای 34 و 22 و 35 و 23 درجه سانتیگراد خواهد بود.
نظرات بینندگان