arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۵۶۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۰۰ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۴

در تمرین امروز سرخپوشان چه گذشت؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به بازیکنانش تاکید کرد در زدن ضربات آخر دقت کنند تا ضعف سرخپوشان در بازیها برطرف شود.

به گزارش مهر،  اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی برابر پیکان در رقابت های جام حذفی در شرایطی از ساعت 17 پیگیری شد که بازیکنان اصلی که مقابل پیکان به میدان رفته بودند ریکاوری کردند و سایر نفرات به مرور کارهای تکنیکی و تاکتیکی پرداختند. حاشیه های این تمرین را در زیر می خوانید:

* این تمرین در شرایطی از ساعت 17 با صحبت های کادر فنی آغاز شد که بازیکنان اصلی که روز گذشته برابر پیکان به میدان رفته بودند پس از انجام حرکات کششی به دویدن دور زمین مشغول شدند و پس از 30 دقیقه به رختکن رفتند. وحید حیدریه هم همراه با نفرات اصلی به تمرین پرداخت.

* حدود 15 هوادار در مجموعه درفشی فر حضور پیدا کردند.

* بازیکنان ذخیره تیم امروز به مرور کارهای تکنیکی و تاکتیکی زیر نظر مربیان تیم مشغول شدند. آنها ابتدا زیر نظر آندره پانادیچ به پاسکاریهای کوتاه و حفظ توپ مشغول شدند سپس به پاسکاری های بلند و سانتر از جناحین پرداختند.

* مرتضی قدیمی پو، سوشا مکانی و ایمان صادقی تمرینات اختصاصی و ویژه ای را زیر نظر ایگور پانادیچ پیگیری کردند که مکانی پس از 30 دقیقه به رختکن رفت و سایر دروازه بانها تمریناتشان را ادامه دادند و در سایر مراحل تمرینی به تمرینات گروهی اضافه شدند

* پاسکاری های پشت محوطه جریمه و شوت زنی از فواصل دور به دروازه دیگر برنامه ای بود که کادر فنی برای این تمرین در نظر گرفته بود.

* برانکو ایوانکویچ و پانادیچ تاکید ویژه ای داشتند تا بازیکنان در زدن ضربات آخر دقت کنند. برانکو پس از بازی با پیکان گفته بود که این نقطه ضعف پرسپولیس است که بازیکنانش نمی توانند در ضربات آخر دقت لازم را داشته باشند و از فرصت ها استفاده کنند.

* جری بنگستون و لوکا ماریچ بدون مشکل با سایر نفرات به تمرین پرداختند.
نظرات بینندگان