arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۵۷۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۱۲ - ۱۰ فروردين ۱۳۹۰

علم الهدی: مشایی فتنه نیست/او دارای انحراف فکری است

امام جمعه مشهد با تاکید بر اینکه رئیس دفتر رئیس جمهور فتنه نیست و فردی شفاف است، وی را دارای انحراف فکری دانست.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
امام جمعه مشهد با تاکید بر اینکه رئیس دفتر رئیس جمهور فتنه نیست و فردی شفاف است، وی را دارای انحراف فکری دانست.

 احمد علم​الهدی در گفت و گوی تفصیلی با خبرآنلاین درباره فتنه آینده پیش روی نظام، گفت: من از این تحلیل​ها خیلی خبر ندارم و اینکه افرادی چنین تحلیل​هایی را بیان می​کنند هم نمی​دانم مقصودشان چیست. اما فتنه در مفهوم خودش غبار دارد. فتنه یک جریان مضر و مهاجمی است که خود را در گرد و غبار پنهان می​کند. همانند قصه حوادث فتنه​ای که در سال ۸۸ انجام گرفت.

وی با بیان اینکه اگر مقصود از نزدیکان رئیس جمهور مشایی است،ادامه داد:مشایی فتنه نیست چون گرد وغباری ندارد. شفاف است.یک فرد منحرف است وانحرافش هم مشخص است.

امام جمعه مشهد در پاسخ به اینکه مصداق این انحراف چیست،گفت: انحراف وی این است که با حلال و حرام خدا بازی می کند. با انبیا خدا بازی می کند. به مقدسات خدا دست اندازی می کند. خوب این آدم که فتنه نمی شود.

علم الهدی در با اشاره به برخی اظهارات رئیس دفتر رئیس جمهور درباره مدیرت انبیاء ، تصریح کرد:ایشان فکرمی کند همه،حرفهایش راشنیده ورفتند.فکر نمی کند که سی دی اش مانده است و بعد یک آخوند مثل بنده پیدا می شود و آن را تکثیر می کند و به دست یک یک علما می دهد.خودم هم آن را گوش می دهم.

وی گفت:ایشان در سی دی خودش حرفی زده بدتر ازاهانت به انبیا زده وگفته است که«جامعه دینی،جامعه آرمانی نیست.» منتها خیلی ها گوش نکردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری درباره اینکه رئیس دفتررئیس جمهور معتقد است اظهاراتش دقیق منعکس نمی شود،اظهار داشت:۳۰ سال از این انقلاب می گذرد و این همه وکیل و وزیر و امیر این کشور داشته است. چطور مردم حرف همه آنها را فهمیدند،حرف او را نمی فهمند؟ چرا این نسبت ها را به کس دیگری ندادند.در دولت اصلاحات این قدر قداره کشی علیه اسلام شد.آقای مهاجرانی با تمام وجود جلوی مقدسات ما ایستاد.چرا ما این چنین نسبتی به مهاجرانی ندادیم؟این آقا،به حلال وحرام خدا دست اندازی می کند.

امام جمعه مشهد با اشاره به اظهارات مشایی درباره موسیقی،خاطر نشان کرد:اینکه بگویم «موسیقی مبتذل در میان موسیقی ها قطره ای دردریا است» این دست انداختن حلال وحرام خدا است.یعنی شارع مقدس حکم حرمت را برای چیزی وضع کرده که به اندازه یک قطره است؟! این توهین به شارع است،توهین به قرآن است.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۰
0
1
آقای مشایی معلوم نبود تا دیروز چه کاره بوده ولی امروزه همه کاره است وامروز کسانی از فتنه حرف می زنندکه درزمان امام یا هیچاره یادررده های پایین بودند!
نظرات بینندگان