arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۶۸۱۶
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۱۷ - ۳۰ شهريور ۱۳۹۴

زن ورزشکار، نقشه شوم را ناکام گذاشت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مقاومت زن ورزشکار، نقشه شوم جوان شیطان‌صفت را ناکام گذاشت. او وقتی متوجه شد که راننده پراید قصد ربودن و آزار و اذیتش را دارد با او درگیر شد و ترمز دستی ماشین را کشید...

روزنامه همشهری نوشت: ماجرا از این قرار بود که زن جوانی 22 شهریور برای انجام کاری از خانه‌اش در غرب تهران خارج شد. او کنار خیابان منتظر ماشین بود که خودروی پرایدی مقابل وی توقف کرد. زن جوان به گمان اینکه راننده جوان پراید مسافرکش است، سوار ماشین شد تا چند خیابان آن‌طرف‌تر پیاده شود غافل از اینکه راننده نقشه شومی در سر داشت.

او وقتی با تهدید پسر جوان روبه‌رو و متوجه شد که قصد آزار و اذیت او را دارد، دستگیره در را گرفت تا از ماشین به بیرون بپرد اما درها قفل شده بود و زن جوان با داد و فریاد از خودروهای عبوری کمک خواست. در همین هنگام همسر وی که در همان حوالی خانه خود مغازه دارد همسرش را داخل ماشین جوان ناشناس دید که در حال تقلا بود و کمک می‌خواست. مرد جوان درنگ نکرد و سوار ماشینش شد تا به تعقیب پراید سوار بپردازد و همسرش را از چنگ او نجات بدهد.

تصادف خونین
مرد در تعقیب همسرش بود و زن جوان با ضرب و شتم به جان راننده پراید افتاده بود. با این وجود، جوان شیطان‌صفت حاضر به رها کردن طعمه‌اش نبود و می‌خواست هر‌طور شده او را تسلیم نیت شوم خود کند. زن جوان این بار دست به گانگستربازی زد و درحالی‌که ماشین با سرعت در حال حرکت بود ترمز دستی را کشید. آنجا بود که ماشین دور خود چرخید و با سه خودروی دیگر تصادف کرد. همین باعث شد تا خودرو متوقف شود.

همزمان، شوهر این زن رسید و همسرش را از داخل خودروی آدم‌ربای شیطان‌صفت بیرون کشید. زن جوان اما در تصادف آسیب دیده بود که به مراکز درمانی منتقل شد. از سوی دیگر، راننده پراید نیز در این حادثه زخمی شده بود که با حضور پلیس، دستگیر شد. شدت این تصادف به حدی بود که به سه خودروی دیگر خسارت زیادی وارد شد.

توهم شیشه
پسر جوان که اعتیاد به شیشه دارد، پس از دستگیری به شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران منتقل شد و وقتی در برابر بازپرس ایلخانی قرار گرفت، گفت: برای تأمین مخارج زندگی مسافرکشی می‌کنم و مدتی است که در دام شیشه گرفتار شده‌ام. روز حادثه وقتی زن جوان به‌عنوان مسافر سوار ماشینم شد تحت‌تأثیر توهم شیشه، وسوسه‌های شیطانی به‌سراغم آمد و تصمیم گرفتم تا او را تسلیم نیت شوم خود کنم اما فکرش را نمی‌کردم که این زن ورزشکار و زیرک باعث دستگیری و گیرافتادن من شود و نقشه‌هایم ناکام بماند.

هم‌اکنون این متهم با قرار قانونی در اختیار مأموران پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفته است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
نظرات بینندگان