arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۷۶۲۷
تاریخ انتشار: ۵۶ : ۱۸ - ۰۵ مهر ۱۳۹۴

از خبرنگاران صدا و سیما در منا چه خبر؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

خبرنگار به هوش آمده از حادثه منا روایتی از حادثه و همراهی با دو خبرنگار مفقود دیگر دارد.

سیدحمید‌رضا حسینی و سیدحمید میر‌زاده که به ترتیب خبرنگار اعزامی شبکه خبر و گوینده رادیو عربی سیما هستند، جزو مفقودشدگان حادثه منا اعلام شده‌اند.

شهرام فرهادی، گوینده و خبرنگار شبکه خبر که از دوستان و همکاران صمیمی حمید‌رضا حسینی و سید‌حمید میر‌زاده بوده است،‌ در این خصوص گفت: تمام امید‌ها به این است که خبرنگاران صدا و سیما جزو مفقودین بستری‌شده در بیمارستان‌ها باشند، نه کشته‌شدگان.

فرهادی این نکته راهم قابل تأمل دانست که ممکن است این دوستان بیهوش شده باشند و تا به حال امکان برقراری ارتباط با کسی برایشان فراهم نشده باشد.

او گفت: سیدحمید حسینی یک دختر سه‌ساله به نام «مه‌سیما» دارد و اگر اکنون هوشیار بود، برای رفع نگرانی از خانواده، حتما با آنها تماس می‌گرفت.

فرهادی در ادامه با اشاره به فیلمی که در فضای مجازی انتشار پیدا کرده و تصویر یکی از حاجیان مرحوم‌شده در منا را به حمید حسینی منسوب می‌کند، گفت: این ماجرا حقیقت ندارد و برادر حمید هم آن را تکذیب کرده است.

اما بابک قلیچ‌خانی تصویر‌بردار اعزامی شبکه خبر به حج تمتع امسال، آخرین فردی است که حمید حسینی و حمید میر‌زاده را از نزدیک دیده است.

او که در مراسم رمی جمرات منا همراه این دو نفر حضور داشته است، در این خصوص گفت: من بر اثر ازدحام جمعیت دچار افت فشار خون شده بودم و از حمید میرزاده و حمید حسینی یک شکلات خواستم تا کمی سر حال بیایم. آنها چیز شیرینی همراهشان نداشتند اما لحظاتی بعد، ازدحام جمعیت خیلی بیشتر شد و من از وقتی که به هوش آمدم آن دو را دیگر ندیدم.

نظرات بینندگان