arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۷۶۴۱
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۲۰ - ۰۵ مهر ۱۳۹۴

نیلوفر اردلان: زنان ایران در فوتسال جهانی هم خواهند درخشید

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان ایران،گفت: هرچند سطح رقابت های جام جهانی فوتسال با مسابقات آسیایی این رشته قابل مقایسه نیست اما اطمینان دارم، زنان فوتسالیست ایران در عرصه جهانی نیز موفق خواهند بود.

نیلوفر اردلان که بنا به دلایل شخصی و خانوادگی نتوانست تیم ملی فوتسال زنان ایران را در رقابت های آسیایی مالزی همراهی کند، روز یکشنبه با حضور در فرودگاه امام خمینی (ره) از هم تیمی های خود پس از کسب عنوان قهرمانی آسیا، استقبال کرد.

اردلان در گفت و گو با خبرنگاران،خاطرنشان کرد: خدا را شکر می کنم که تیم ملی فوتسال زنان ایران و دوستان خوبم در آسیا به قهرمانی دست یافتند،بسیار دوست داشتم به عنوان عضو کوچکی از تیم، همراه دیگران باشم و برای ایران و پرچم کشورم افتخار آفرینی کنم.

این بازیکن تیم ملی فوتسال زنان کشور با اشاره به اینکه همراهی نکردن تیم ملی در قهرمانی آسیا مانعی برای ادامه تمرینات آماده سازی وی نبوده است،گفت: خدا را شکر می کنم با تلاشی که بازیکنان در مسابقات از خود نشان دادند،تیم از نبود من متضرر نشد.

اردلان درخصوص حمایت ها از تیم فوتسال زنان ایران عنوان کرد: باید از خانم شهرزاد مظفر و فریده شجاعی که سالهای قبل این تیم را تشکیل دادند، تشکر کنم و معتقدم حمایت های خوب فدراسیون نقش مهمی در قهرمانی تیم فوتسال بانوان ایران داشت.

وی در ادامه همچنین از مسوولان ذیربط خواست از مجاری قانونی نسبت به حل مشکل خروج از کشور وی اقدام کنند.

گفتنی است، بازیکنان تیم ملی ایران بعد از ورود به فرودگاه امام خمینی (ره) جام قهرمانی مسابقات آسیایی را در اختیار نیلوفر اردلان قرار دادند و یکی از بازیکنان نیز مدال طلای خود را به گردن وی آویخت.
منبع: ایرنا
نظرات بینندگان