arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۸۶۷۰
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۱۱ - ۱۳ مهر ۱۳۹۴

همسر هادی نوروزی:برای شایعه پردازان متاسفم

همسر هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس،هرگونه مصاحبه با رسانه ها درخصوص علت فوت همسر خود را تکذیب کرد و نسبت به آنچه به نام وی و به دروغ در برخی از رسانه هاو شبکه های مجازی منتشر شده است، ابراز تاسف کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
درحالی که تنها چهار روز از فوت ناگهانی هادی نوروزی کاپیتان با اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس گذشته و جامعه فوتبال ایران همچنان در شوک این خبر تاسف بار قرار دارد،برخی افراد در اقدامی هدفمند و غیر اخلاقی به نقل از همسر این فوتبالیست شایعات و ادعاهایی را در رسانه ها و شبکه های مجازی درمورد علت فوت وی منتشر کردند.
 
خانم ابراهیم پور همسر هادی نوروزی که هنوز از بهت و حیرت فوت ناگهانی پدر فرزندانش خارج نشده است در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، از دروغ پردازان و شایعه سازان خواست که دست از این کار برداشته و بیش از این موجب رنجش خانواده هادی و روح آن مرحوم نشوند.
 
وی با ابراز تعجب و انزجار از انتشار وسیع شایعات بی اساس در روزهای گذشته درمورد علت مرگ هادی نوروزی و دروغ پردازی ها به نقل از همسرش،گفت:درحالی که پزشک بیمارستان دلیل فوت را اعلام کرده،مطالبی به دروغ به نقل از هادی و من مطرح می شود که همه را ناراحت کرده و روح هادی را آزار می دهد.
 
همسر هادی نوروزی با بیان اینکه با ازدست دادن پدر فرزندانش،همه تمرکز خود را به بزرگ کردن یادگاران هادی (هانی و هانا) معطوف خواهد کرد،گفت: از همه دوستداران هادی می خواهم به من در این کار مهم کمک کنند و با برخی رفتارها و سخنان ناشایست و شایعه سازی موجب رنجش روح آن مرحوم وخانواده اش نشوند.
 
هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پنجشنبه هفته گذشته به دلیل ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.
نظرات بینندگان