arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۸۶۸۲
تاریخ انتشار: ۴۸ : ۱۲ - ۱۳ مهر ۱۳۹۴

ورود تعزیرات به تخلفات آرایشگاه های زنانه

در پی ارسال شکایت های مردمی و افزایش پرونده های تشکیل شده در خصوص تخلف های آرایشگاه های زنانه، سازمان تعزیرات حکومتی با اجرای طرحی برخورد با این تخلفات را در دستور کار خود قرار داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
به گزارش  عصر ایران در پی ارسال شکایت های مردمی و افزایش پرونده های تشکیل شده در خصوص تخلف های آرایشگاه های زنانه، سازمان تعزیرات حکومتی با اجرای طرحی برخورد با این تخلفات را در دستور کار خود قرار داد.
 
افزایش شکایت های مردمی و پرونده های تشکیل شده صنف آرایشگاه های زنانه، سازمان تعزیرات حکومتی را بر آن داشت که با اجرای طرحی برای برخورد قاطع با متخلفین این صنف را در دستور کار خود قرار دهد که  این موضوع مورد استقبال سایر دستگاه های نظارتی قرار گرفت و مقرر شد در قالب اقدام و گشت های مشترک صورت پذیرد.
 
پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی با اعلام این خبر نوشت : انجام کارهای غیرصنفی (تداخل صنفی) نظیر انجام تاتو، بوتاکس، پلینگ پوست و... توسط افراد غیر متخصص، گرانفروشی (دریافت وجوه گزاف خارج از تعرفه)، استفاده از لوازم آرایشی قاچاق، غیربهداشتی و تقلبی که موجب بیماری و آسیب های پوستی بانوان شده است از جمله مهم ترین شکایات مردمی علیه این صنف بوده است.
نظرات بینندگان