arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۸۷۹۵
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۰ - ۱۴ مهر ۱۳۹۴

بالاخره تتلو دستگیر شد یا خیر؟+تصاویر

چند روزی است که شایعه دستگیری امیر تتلو خواننده زیر زمینی روی خط رسانه ها رفته است اما صفحه اینستاگرام وی مدام به روز می شود . ماجرا اما از آنجا آغاز شد که در...
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 شفاف: چند روزی است که شایعه دستگیری امیر تتلو خواننده زیر زمینی روی خط رسانه ها رفته است اما صفحه اینستاگرام وی مدام به روز می شود .
 
ماجرا اما از آنجا آغاز شد که در خبری اعلام شد:  سرهنگ مسعود زاهدیان ، درباره برخورد پلیس با خواننده‌های زیرزمینی اقدام به ساخت آثار خود و پخش آن در شبکه‌های خارجی می‌کنند، گفته: پلیس با این دسته از افراد برخورد می‌کند و اخیرا نیز با خواننده‌ای به نام «تتلو» برخورد کرده است و وی هم‌اکنون پس از دستگیری در اختیار مقام‌قضایی است.
 
وی با بیان اینکه پلیس تمامی این موارد را شناسایی کرده و با آنها برخورد می‌کند، گفت: اجازه نخواهیم داد در فضای قانونی کشور اتفاقی بیفتد.
 
رییس پلیس امنیت اخلاقی ناجا اضافه‌کرد: بحمدالله هم صداوسیما و هم وزارت ارشاد زمینه‌های لازم برای فعالیت هنرمندان را فراهم کرده‌اند و افرادی که به شکل زیرزمینی قصد فعالیت دارند باید دست از این کار خود برداشته و در قالب هنر قانونی و واقعی به فعالیت خود ادامه دهند.
نکته اما اینجاست که این مصاحبه که توسط روزنامه ایران هم منتشر شده برای سال گذشته بوده است و کار به جایی رسیده که تا جایی که تتلو مجبور شد در ایستاگرام خود به ماجرا پاسخ دهد:
 
تتلو در واکنش به این شایعه هم در اینستاگرامش اینگونه نوشت: دوستان هفته ى ناجا هست و باز يه عده از خدا بى خبر و ضد ايران ميخواد نيروى انتظامى رو خراب كنن و چهره ى نظام رو خراب كنن و به همين خاطر خبر دستگيريه مارو پخش كردن !! خواستم بگم كه اين فقط يك شايعه هستو اتفاقا نيروى انتظامى لطف كرد و پيانوى مارو هم پس داد كه عكسش رو هم براتون گذاشتم پس به جاى اين حرفا و اين شايعه ها اين هفته رو تبريك بگيم و خسته نباشيد بگيم به عزيزان زحمت كشى كه واقعا واسه امنيت كشور زحمت ميكشن و عشق رو تو كشورمون جارى كنيم و براى مهربانى ايجاد انگيزه كنيم.

بالاخره تتلو دستگیر شد یا خیر؟+تصاویر


گفتنی است پست هایی از وی در اینستاگرام در طی شایعه دستگیری اش منتشر شده که به شرح زیر است:

بالاخره تتلو دستگیر شد یا خیر؟+تصاویر
بالاخره تتلو دستگیر شد یا خیر؟+تصاویر
نظرات بینندگان