arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۲۹۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۱۰ - ۱۷ مهر ۱۳۹۴

منتجب نیا: اگرحزب اعتماد ملی،احتیاط نمی کرد الان وجود نداشت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایسنا نوشت: قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی با بیان اینکه این حزب در شرایط بسیار سختی قرار گرفته بود اظهار کرد: اگر احتیاط‌ها و سیاست‌هایی را اعمال نمی کردیم، امروز شاید این حزب نمی ماند و مثل بعضی از احزاب در صحنه سیاسی کشور نبود و اعتبار قانونی امروز را نداشت.

رسول منتجب نیا در همایش «اعتماد ملی،‌ سرمایه اجتماعی» که در یزد برگزار شد اظهارکرد: یکی از مزیت‌های حزب اعتماد ملی استقلال از دولت و حکومت است. اعتماد ملی در دولت احمدی نژاد شروع به فعالیت کرد و پس از دوران سخت 4 ساله امروز دوباره باید با قدرت به صحنه بازگردد و ما باید آن چه را که داشتیم بازسازی کنیم.

وی همچنین با اشاره به دوران اصلاحات و تحویل دو قوه از سه قوه کشور به جریان مقابل اصلاحات خاطرنشان کرد: فاصله از مردم و احزاب یکی از دلایل واگذاری این دو قوه بود. شعارهای تند ما و اختلاف نظرها و دوری از جامعه، همه و همه دست به دست هم داد تا این دو قوه از اختیار اصلاح طلبان خارج شود. اکنون احزاب باید شبانه روز تلاش کنند تا ما به دوران خوب خود بازگردیم.

همایش «اعتماد ملی،‌ سرمایه اجتماعی» از صبح روز پنجشنبه کار خود را آغاز کرد. در ابتدای این همایش جوانان حزب اعتماد ملی در یزد به شهدای این شهر ادای احترام کردند. پیام رییس دولت اصلاحات نیز به این همایش قرائت شد.
نظرات بینندگان