arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۳۰۲۰۰
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۹ - ۲۱ مهر ۱۳۹۴

بازیکنان خوب ایران از نظر سرمربی ژاپن

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وحید هوجیچ سرمربی تیم ملی ژاپن پس از تساوی تیمش مقابل تیم ملی ایران گفت:«این بازی یک جنگ درون زمین بود.رقابت خوبی با ایران داشتیم.در نیمه اول زیاد خوب نبودیم و به نظرم این ایرانی ها بودند که از موقعیت هایشان استفاده کردند و توانستند به گل برسند.»

او با بیان اینکه در نیمه دوم بازی را در دست گرفته بودند ادامه داد:«ما در این نیمه چند موقعیت خوب به دست آوردیم که یکی از آنها را گل کردیم.البته فکر می کنم ایران هم چند موقعیت خوب داشت.در کل مساوی نتیجه منصفانه ای بود.»

هوجیچ ادامه داد:«اشکان دژاگه و وحید امیری دو بازیکن خوب ایران در بازی امروز بودند.ما تلاش کردیم تا با یارگیری جلوی ارسال های آنها را بگیریم.سعی کردیم در ضربات کرنر مقابل بازیکنان بلند قامت ایران بایستیم تا خطرناک‌ساز نشوند و موقعیتی نداشته باشند.‎»

او در پایان در پاسخ به این سوال که شما گفته بودید ژاپن در هیچ کجا شکست نمی خورد این واکنش را نشان داد:«آمده بودیم تا در تهران،ایران را شکست بدهیم.آنها در آسیا اول هستند.در این بازی نشان دادیم که در حال پیشرفت هستیم.در مجموع تجربه خوبی را کسب کردیم. وقتی مقابل تیم‌هایی همچون آرژانتین هم بازی می‌کنیم برای برد به میدان می‌رویم. تجربه مربیگری در جام جهانی را دارم. برخی فکر می‌کردند برخی از کلمات من عجیب است اما وقتی بازی را دیدند، فهمیدند که می‌توانیم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.»

برچسب ها: تیم ، منصفانه ، کرنر ، ضربات
نظرات بینندگان