arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۳۰۳۶
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۲ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۰

افزایش قیمت انواع سکه در روزهای آینده

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم را امروز پنج شنبه در بازار 455 هزار تومان اعلام کرد و گفت: قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی به 1457 دلار رسید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم را امروز پنج شنبه در بازار 455 هزار تومان اعلام کرد و گفت: قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی به 1457 دلار رسید.

محمد کشتی آرای در گفتگو با مهر قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم را امروز پنج شنبه در بازار 455 هزار تومان اعلام کرد و گفت: قیمت هر قطعه سکه تمام بهارآزادی طرح جدید نیز 412 هزار تومان است.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر همچنین هر نیم سکه را 210 هزار تومان اعلام کرد و بیان داشت: قیمت ربع سکه بهار آزادی نیز 120 هزار تومان فروخته می شود.

کشتی آرای قیمت هر گرم طلای 18 عیار را نیز امروز 40 هزار تومان اعلام کرد و افزود: قیمت طلا در بازارهای جهانی نیز به قیمت در اونس 1457 دلار رسید. وی درباره سکه های گرمی نیز گفت: قیمت این نوع سکه نیز 53 هزار تومان است.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر نسبت به افزایش قیمت انواع سکه در روزهای آینده هشدار داد و بیان داشت: البته در این خصوص بانک مرکزی اعلام کرده است که حراج انواع سکه را برای کاهش قیمت آن در بازارهای داخلی آغاز خواهد کرد.

به گفته کشتی آرای، در صورت آغاز حراج سکه در بازار، قیمتها در این بخش کاهش خواهد یافت و روند افزایشی آن متوقف می‌شود.

وی با اعلام اینکه بانک مرکزی در نظر دارد در دو نوبت صبح و عصر حراج انواع سکه را در بازار آغاز کند، گفت: اما تا آن زمان که احتمالا ابتدای هفته آینده خواهد بود، قیمتها روند صعودی خود را ادامه خواهد داد.
نظرات بینندگان