arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۳۰۳۸۲
تاریخ انتشار: ۵۴ : ۱۷ - ۲۲ مهر ۱۳۹۴

گزارش تمرین امروز پرسپولیس

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تمرین امروز (چهارشنبه) پرسپولیس ساعت 16 در مجموعه ورزشی درفشی‌فر برگزار شد و سرخپوشان به مدت 90 دقیقه به تمرینات تاکتیکی پرداختند.

* بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس در این تمرین حاضر شده و بعد از صحبت با برانکو در کنار سرخپوشان به تمرین پرداختند. این اولین حضور ملی‌پوشان پرسپولیس در مجموعه درفشی‌فر  بعد از درگذشت هادی نوروزی بود و همین مسئله باعث شد آنها تحت تاثیر بنرهایی از این مرحوم قرار بگیرند که در اطراف زمین تمرین نصب شده بود.

* سردار آزمون از جمله میهمانان ویژه تمرین سرخپوشان بود که با حضور در مجموعه درفشی‌فر به برانکو و بازیکنان درگذشت نوروزی را تسلیت گفته و نظاره‌گر تمرین شد.

* جری بنسون و ملی‌پوشان امید پرسپولیس در تمرین غیبت داشتند که قرار است عصر فردا حودشان را به کادرفنی پرسپولیس معرفی کنند.

* تمرین طبق اعلام قبلی پشت درهای بسته برگزار شد و فقط تعدادی اندک از هواداران از بیرون مجموعه نظاره‌گر تمرین سرخپوشان بودند.

* اصغر نیک‌سیرت با کتف آتل‌بندی شده بعد از چند روز غیبت در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد.

* بابک حاتمی به علت مصدومیت به طور اختصاصی تمرینات خود را انجام داد.

* در اواسط تمرین فرشاد پیوس در مجموعه حاضر شد و مورد استقبال مربیان و بازیکنان قرار گرفت.

* با توجه به اینکه رامین رضائیان در بازی ایران و ژاپن در ترکیب ثابت تیم ملی حضور داشت، برانکو از این بازیکن خواست فقط ریکاوری کند.

* آخرین تمرین پرسپولیس قبل از دیدار با صبا فردا ساعت 16 در مجموعه درفشی‌فر برگزار می‌شود و سرخپوشان بعد این تمرین راهی هتل المپیک خواهند شد.

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان