arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۳۰۵۱۵
تاریخ انتشار: ۰۷ : ۱۲ - ۲۳ مهر ۱۳۹۴

افشاگری بیل درباره پیشنهاد انگلیسی‌ها

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تیم ملی فوتبال ولز در انتخابی یورو 2016 فرانسه دست به کار بزرگی زد و موفق شد جواز صعود به یک تورنمنت بزرگ را بعد از 58 سال به دست آورد.

یکی از دلایل اصلی صعود ولز به یورو 2016 درخشش گرت بیل بود. ستاره گران قیمت رئال مادرید موفق شد که هفت گل از یازده گل این تیم را به ثمر رساند و سه پاس گل هم بدهد تا به تنهایی زمینه ساز صعود این تیم به فرانسه شود.

گرت بیل که الان به بازیکنی بزرگ و نام آشنا تبدیل شده و در بین مردم کشورش از محبوبیت بی نظیری برخوردار است فاش کرد که سران فدارسیون فوتبال انگلیس در اوایل دوران بازیگری‌اش به او پیشنهاد داده‌اند که برای این تیم بازی کند اما او بی درنگ پیشنهاد آنها را رد کرده است.

این بازیکن سرشناس در گفت‌وگویی که با روزنامه دیلی میرر انگلیس داشت، گفت: وقتی تنها 13 سال سن داشتم مدیر برنامه‌هایم نزدم آمد و گفت که سران فدارسیون فوتبال انگلیس به من پیشنهاد داده‌اند که برای آنها بازی کنم اما یک ثانیه هم طول نکشید که با این پیشنهاد مخالفت کردم. به او تاکید کردم که اصلا چنین چیزی امکان ندارد و تنها برای تیم ملی فوتبال کشورم به میدان می‌روم.

تیم ملی فوتبال ولز بعد از 58 سال توانسته است که حضور در مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا را تجربه کند. بیل در این باره افزود: اصلا نمی‌خواهم ارزش نسل قبل را پایین آورم، اما باید اعتراف کنم که کار ما بسیار سخت‌تر از آنها بود. خوشبختانه بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشتیم و موفق شدیم که سهمیه را کسب کنیم.

بیل درباره دلیل اصلی صعود ولز به مرحله گروهی یورو 2016 فرانسه، گفت: یکی از دلایل اصلی صعود ولز به دور نهایی هماهنگی بالا بین بازیکنان بود. من بیشتر از 9 سال است که در تیم ملی ولز بازی می‌کنم و با بازیکنانی که در کنارم هستم هماهنگی خوبی دارم و همین باعث می‌شود تا به راحتی در کنار آنها بازی کنم. حتی روی تیمی مانند ولز هم فشار زیاد بود. به ویژه روی خود من که انتظارات بسیار بالا بود. خوشبختانه با تجربه بالایی که داشتم توانستم این فشارها را تحمل و در نهایت زمینه را برای صعود فراهم کنم. از این صعود تاریخی بسیار خوشحال هستم.
منبع: ایسنا
برچسب ها: گرت بیل
نظرات بینندگان