arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۳۰۸۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۷ - ۲۵ مهر ۱۳۹۴

آقای مسئول، در دیزی باز است حیای گربه کجا رفته؟

اگرچه شاید حالا حبیب الله شیرازی بگوید ، خودش و پسرش این سختی را به جان می خرند تا این پول ها را در حساب هیات تهران ذخیره کنند. هیاتی که 5 سال بعد از پایان طرح آسیا ویژن در ای اف سی ، همچنان این لیگ را برگزار می کند و معترضان زیادی در میان داوران و مسئولان و خانواده های بازیکنان رده های سنی پایین تر دارد اما هیچ گاه به طور روشن درباره این کاستی ها توضیحی نداده .
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مسئول هماهنگی بازی دیروز سایپا و ذوب آهن ، در مسابقه ای که باید تا پایانش در ورزشگاه می ماند ، خیلی سریع از آن ورزشگاه و قبل آقای مسئول، در دیزی باز است حیای گربه کجا رفته؟از پایان مسابقه به ورزشگاه آزادی آمد تا بازی پخش مستقیم در آزادی را هم از دست ندهد و بتواند به همراه پسرش این بازی پخش زنده را هم در کارنامه فعالیتش به عنوان مسئول هماهنگی داشته باشد. حبیب الله شیرازی رئیس هیات فوتبال تهران کسی است که باری دیگر یکی از آن شاهکارهایش را انجام داده و این ماموریت های احتمالا سخت را تنها خودش انجام داده تا کس دیگری این مسئولیت را نداشته باشد.
 معراج شیرازی؛اگر پدرش با عکس گرفتن در کنار ستاره های فوتبال در محل ثبت قرارداد آنها به شهرت رسید او خیلی زودتر دارد این راه را طی می کند و با باری که پدر روی دوشش گذاشته هر چند وظیفه اش سنگین تر شده است اما در قاب بیشتر دوربین ها هست و احتمالا حالا او را خیلی بیشتر از حبیب شیرازی می شناسند.

معراج متولد سال 67 و لیسانس برق است.اما از آنجا که رشته تحصیلی او هیچ منافاتی با فعالیت پدر ندارد راهش به سوی دیگری کج شد و اگر در اینترنت جستجو کنید مقابل سمت او(که عضوی از هیات فوتبال است)نوشته شده مدیر ویژن ، هیئت فوتبال استان تهران.ویژنی که سالهاست دیگر در آسیا برگزار نمی شود و تنها در ایران است که هنوز طرح آن برقرار است و اجرا می شود.نکته اما این نیست.پسر خوش تیپ آقای دکتر که یک سمت دیگر هم دارد و در مسابقات لیگ برتر نقش رابط با رسانه ها را بازی می کند. توانایی اش بیشتر از اینهاست طوری که می تواند در یک روز، در دو بازی از لیگ برتر متصدی رسانه ها باشد!

روز گذشته بازی سایپا مقابل ذوب آهن ساعت 15.45 در ورزشگاه  دستگردی برگزار شد.در حالت طبیعی یک مسابقه فوتبال با احتساب حواشی، وقت های اضافه و استراحت بین دو نیمه تقریبا دو ساعت طول می کشد.این در حالی است که معراج شیرازی باید تا پایان نشست های خبری در ورزشگاه حضور داشته باشد و تقریبا یکی از آخرین نفراتی باشد که ورزشگاه را ترک می کند. اما نکته جالب اینجاست که او برای بازی پرسپولیس مقابل صبا که ساعت 18.24 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار شد،بیست دقیقه زودتر در استادیوم رویت شد!

نکته اینجاست که به این زمان باید یک ربع فاصله زمانی از ورزشگاه دستگردی واقع در اکباتان تا ورزشگاه آزادی را هم اضافه کرد.حال سوال اینجاست که چه اصراری وجود دارد که پسر رییس هیات فوتبال استان تهران برای پوشش دو بازی متصدی رسانه باشد؟ آیا نفرات دیگری نیستند که در این شرایط کار او را انجام بدهند؟

از هر بازی که در استان تهران برگزار می شود 5 درصد از درآمد های آن به هیات فوتبال تهران می رسد.روز گذشته دو بازی در تهران انجام شد که 5 درصد از عواید را به حساب هیات فوتبال واریز می کند. این در حالی است که حداقل دستمزد دریافتی برای عوامل اجرایی 100 هزار تومان است که با حکم ماموریت اداری به آنها پرداخت می شود.با این شرایط پسر خوش تیپ آقای رییس در دو بازی حداقل 200 هزار تومان دریافت کرده است.

اگرچه شاید حالا حبیب الله شیرازی بگوید ، خودش و پسرش این سختی را به جان می خرند تا این پول ها را در حساب هیات تهران ذخیره کنند. هیاتی که 5 سال بعد از پایان طرح آسیا ویژن در ای اف سی ، همچنان این لیگ را برگزار می کند و معترضان زیادی در میان داوران و مسئولان و خانواده های بازیکنان رده های سنی پایین تر دارد اما هیچ گاه به طور روشن درباره این کاستی ها توضیحی نداده .

شیرازی که بعد از حضور در 90 و گیری که عادل فردوسی پور به خودش و پسرش برای دوربینی بودن داد ، دیگر با خیال راحت هر کاری می خواهد می کند. او که حالا دیگر کفاشیان وار ، بی هراس از انتقادها پسرش را که می گوید چون خوش تیپ است ، جلوی دوربین می فرستدش را در یک روز در کنار خودش و برای دو بازی به عنوان مسئول می گذارد و کسی هم نیست که بگوید آیا اتفاقی افتاده است؟!
نظرات بینندگان