arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۳۱۱۲۵
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۷ - ۲۶ مهر ۱۳۹۴

حضور دستیاران کی‌روش در درفشی‌فر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تیم فوتبال پرسپولیس که خود را برای برگزاری دیدار هفته نهم برابر سیاه جامگان مشهد آماده می کند امروز تمرینات آماده سازی اش برای دیدار روز سه شنبه را در مجموعه ورزشی شهید درفشی پیگیری کرد.

حضور دستیاران کارلوس کی روش در تمرین امروز سرخپوشان باعث شده بود بازیکنان با انگیزه بالاتری نسبت به روزهای گذشته کار کنند.

* پیش از آغاز تمرین کادر فنی به شدت از صدور رای کمیته انضباطی و محرومیت مکانی ناراحت بودند و به همین خاطر چند دقیقه‌ای با یکدیگر به صحبت پرداختند.

* در دقایق ابتدایی این تمرین، دن گاسپار و مارکار آقاجانیان در مجموعه درفشی‌فر حاضر شدند و این تمرین را از نزدیک تماشا کردند. آقاجانیان و گاسپار ظهر امروز نیز در تمرینات صبای‌قم حضور پیدا کرده بودند. برانکو نیز به سمت دستیاران کی‌روش رفت و به آنها خوش آمد گفت.

* پاسکاری‌های تحت فشار و کوتاه از جمله کار‌هایی بود که پرسپولیسی‌ها در این تمرین انجام دادند.

* رضا نورمحمدی به علت حضور در کمیته انضباطی باشگاه در تمرین غایب بود. کاپیتان پرسپولیس به علت کارت قرمزی که در بازی برابر صبای‌قم دریافت کرد، نمی‌تواند پرسپولیس را در دیدار برابر سیاه‌جامگان همراهی کند.

* رامین رضاییان نیز در این تمرین غایب بود و بابک حاتمی نیز که با مصدومیت مواجه شده در این جلسه حضور نداشت. مهدی طارمی که روز شنبه به خاطر مصدومیت به طور انفرادی تمرین کرده بود با رفع مصدومیتش امروز در تمرینات گروهی حضور داشت. جری بنگتسون هم که برای گرفتن ویزای کار راهی جزیره کیش شده بود به تمرینات بازگشت.

* سرخ‌پوشان سپس به مرور کار‌های تکنیکی و تاکتیکی پرداختند. برانکو تاکید ویژه‌ای داشت تا بازیکنان در کار‌های هجومی و تدافعی هماهنگ‌تر عمل کنند و در دادن پاس دقت داشته باشند.

* شوتزنی از فواصل دور از دیگر برنامه‌های کادر فنی برای این جلسه تمرینی بود. سرخ‌پوشان سپس به فوتبال درون تیمی پرداختند که کادر فنی تاکید داشت تا بازیکناندر زدن ضربات آخر دقت کنند.

منبع: مهر
نظرات بینندگان