arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۳۱۵۸۷
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۶ - ۲۸ مهر ۱۳۹۴
در استان لرستان برگزار شد؛

برگزاری مراسم معارفه سرپرست جدید اداره امور بانک ملی ایران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مراسم معارفه بیژن مقدم بیرانوند سرپرست جدید و تودیع غلامرضا ساکی رئیس سابق اداره امور شعب استان لرستان بانک ملی ایران با حضور برات کریمی عضو هیأت مدیره، محمود شایان مدیر امور شعب منطقه یک کشور، حجت‌الاسلام و المسلمین میرعمادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه خرم‌آباد و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.

کریمی در این مراسم بر عزم جدی بانک ملی ایران برای رونق اقتصادی کشور با پرداخت تسهیلات به بخش‌های تولیدی و صنعتی تأکید کرد.
 وی جذب منابع ارزان قیمت را زمینه‌ساز پرداخت تسهیلات ارزان قیمت عنوان کرد و خواستار تلاش کارکنان در خصوص وصول مطالبات معوق شد.

 عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران با عنوان اینکه این بانک سهم بسیار بالایی در پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور دارد، بیان داشت: در حال حاضر حمایت این بانک از بخش‌های تولیدی و صنعتی، همسو با دولت تدبیر و امید چندین برابر شده است.

مدیر امور شعب منطقه یک کشور نیز در این مراسم، مشتریان وفادار و کارکنان تلاشگر و صادق را از جمله شاخصه‌های مهم بانک ملی ایران دانست.

 در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین میرعمادی اظهار داشت: انتصابات و مسئولیت‌های اقتصادی متفاوت با سایر مسئولیت‌ها است چون بخش اقتصادی، افرادی کاردان، کارشناس و امین نیاز دارد. وی ابراز امیدواری کرد، بانک‌ها در جهت توسعه و رونق اقتصادی نهایت تلاش خود را به کار گیرند. سرپرست جدید اداره امور شعب استان لرستان نیز در این مراسم به تشریح برنامه‌های خود جهت ایجاد رونق اقتصادی استان پرداخت.

 در این مراسم رئیس سابق اداره امور شعب استان لرستان، به ارائه گزارشی از عملکرد دو ساله این اداره امور شعب پرداخت.
نظرات بینندگان