arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۳۱۶۰۲
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۱۷ - ۲۸ مهر ۱۳۹۴

گروه Lufthansa خدمات خود را در ایران گسترش می‌دهد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
با دو برابر شدن ظرفیت خدمات ارائه‌شده از سوی گروه Lufthansa در ایران، مشتریان در ایران و کسانی که به این کشور سفر می‌کنند، از این خدمات که در فصل تابستان آینده (۲۰۱۶) افزوده خواهد شد، استفاده خواهند کرد.

تیمور گودرزی‌پور، قائم‌مقام فروش و خدمات خاورمیانه، آفریقا و جنوب شرق اروپای گروه Lufthansa گفت: «ما سال آینده ۶۰ سالگی خدتماتمان به ایران را جشن می‌گیریم و من نمی‌توانم به‌ هدیه‌ای بهتر برای مشتریان وفادارمان در ایران به‌غیر از فرصت‌های سفر بیشتر به اروپا و ماورای آن فکر کنم.»

Lufthansa از ۱۴ آوریل ۲۰۱۶ سرویس فعلی روزانه از فرانکفورت را با معرفی سه پرواز هفتگی از دومین هاب باواریایی‌اش در مونیخ، تنها فرودگاه پنج‌ستارهٔ اروپا بر اساس رتبه‌بندی Skytrax، تکمیل خواهد کرد. پروازهای جدید مونیخ با هواپیمای A330-300 که دارای ۴ ردهٔ فرست کلاس پنج‌ستارهٔ Lufthansa، کلاس تجاری با فضای وسیع، کلاس اقتصادی ممتاز جدید و کلاس اقتصادی است، انجام خواهد شد.

سرویس روزانهٔ فرانکفورت هم در تابستان آینده با ۸۰ صندلی بیشتر در هر پرواز هواپیمای Boeing 747-400 گسترش خواهد یافت.

شاهر مراد، مدیر ایران گروه Lufthansa گفت: «نقش Lufthansa به‌عنوان پیشتاز صنعت در بین شرکت‌های هوایی اروپایی که به تهران خدمات ارائه می‌کنند، میثافی تزلزل‌ناپذیر از تعهد ما به برقراری ارتباط مشتریانمان در ایران نه‌تنها به آلمان بلکه به صدها مقصد در شبکهٔ گستردهٔ Lufthansa به راحت‌ترین شیوهٔ ممکن است.»

علاوه بر این، افزایش خدمات برای Austrian Airlines به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از گروه Lufthansa برنامه‌ریزی شده است. این شرکت خدماتش را در مسیر پرطرفدار وین-تهران از ۶ پرواز هفتگی در حال حاضر به ۱۴ پرواز هفتگی در فصل پرتردد تابستان افزایش خواهد داد.

Austrian Airlines برای خدماتش به شهرهای اروپای شرقی و مرکزی از طریق هاب وین این شرکت، جایگاهی پیشتاز در گروه Lufthansa دارد. این شرکت همچنین پروازهای ارتباطی راحتی به بسیاری از مقصدهای پرطرفدار آمریکای شمالی ارائه می‌کند.

با توجه به اینکه ایران همیشه در بین توریست‌های آلمانی و اروپایی پرطرفدار بوده است، Eurowings زیرمجموعهٔ ارزان‌قیمت Lufthansa که در کلن مستقر است هم پروازهایش را به تهران برقرار خواهد کرد و به‌زودی تهران هم به مقصدهای توریستی وتفریحی این شرکت مانند دبی، پوکت و وارادرو در کوبا خواهد پیوست.

این شرکت با اسفاده از Airbus A330-200 که برای دو کلاس تقسیم شده است، دو پرواز هفتگی از کلن به تهران برقرار خواهد کرد. کابین ممتاز که به‌عنوان «بهترین» بخش شناخته می‌شود، دارای صندلی‌های کلاس ممتاز اقتصادی Lufthansa است.

فرودگاه کلن-بن ناحیهٔ پوشش‌دهندهٔ حدود ۲۰ میلیون مسافر در ایالت نوردراین-وستفالن، قلب منطقهٔ صنعتی آلمان و همچنین شهرهایی در هلند است.

گودرزی‌پور افزود: «ایران هم برای سفرهای تجاری و هم توریستی نقش مهمی در منطقه ایفا می‌کند. ما بر این باوریم که ظرفیت‌ها و خدمات افزوده شده به توسعهٔ بیشتر اقتصاد ایران و ادامهٔ ساخت پل‌هایی بین جوامع تجاری ایران و اروپا کمک خواهد کرد.»

گسترش خدمات مسافری تنها یک بعد از توسعه‌ای است که گروه Lufthansa برای ایران در نظر دارد. این شرکت همچنین در حال بررسی امکان ارائهٔ خدمات دیگر شرکت‌های این گروه که در سطح جهان مشهور هستند در حوزه‌های نگهداری، تعمیرات و تعمیرات اساسی (MRO)، کیترینگ و توسعهٔ نرم‌افزار پس از برداشته شدن تحریم‌هاست.
نظرات بینندگان