arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۳۲۰۰۷
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۲۱ - ۳۰ مهر ۱۳۹۴

مسی: من و رونالدو رقیب هم نیستیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مهاجم بارسلونا و تیم ملی آرژانتین در گفت‌وگو با اسکای اسپورت درباره برخی موضوعات صحبت کرد.

لیونل مسی که در حال حاضر دوران نقاهت را سپری می کند و از فوتبال دور بوده است و همین موضوع باعث شده است تا آمار گلزنی او در این فصل نسبت به فصول قبل پایین باشد. این بازیکن آرژانتینی امروز مصاحبه ای داشت که در رسانه های مختلف از جمله ال پائیس بازتاب داشت. او در این مصاحبه درباره موضوعات زیادی صحبت کرد.

لیونل مسی درباره بازگشت خود به فوتبال گفت: هنوز دقیق نمی دانم چه زمانی به ترکیب تیم بازمی‌گردم و تمام تلاشم را می کنم که مدت دوری من از فوتبال زیاد طول نکشد. بدون تعریف هیچ‌گونه هدفی برای خود، هر روز بهتر می شوم. من همیشه گفته ام که هیچ تاریخی برای خود تعیین نمی کنم چون این دست من نیست. تا آنجا که دوست دارم فردا بازی کنم، پزشکان چنین اجازه ای به من نمی دهند. هنگامی که آنها بگویند به طور کامل ریکاوری کرده ام، در آن زمان به میادین بازخواهم گشت. پس عجله ای برای بازگشت به فوتبال ندارم. مصدوم بودن بدترین حس دنیا برای یک ورزشکار است، اما درست از همان روز اول پذیرفتم که مصدومیتی دارم و تنها کاری که می توانم انجام دهم تمرین خوب به بهترین نحو ممکن است. مهمترین چیز برای من تمرکز و بهتر شدن است.

او درباره حضور در بارسلونا گفت: من هیچ‌وقت دوست ندارم خیلی به جلو نگاه کنم و همیشه در زمان حال زندگی می کنم و الان هم با بارسلونا در لیگ اسپانیا حضور دارم و زندگی خوبی در این شهر نیز دارم.

او در ادامه درباره رقابت با کریستیانو رونالدو نیز گفت: اینها کار رسانه ها و مردم است که این مقایسه ها را انجام دهند. من رقابتی با رونالدو ندارم و فکر می کنم او نیز رقابتی با من ندارد. ما هر دو برای تیم‌هایمان تلاش می کنیم تا بتوانیم به افتخار برسیم.

مسی درباره حضور در تیم ملی آرژانتین که با انتقاد خیلی ها مواجه شد، گفت: بازی برای تیم ملی کشورم افتخار است و همیشه با تمام توان خودم را برای بازی در تیم ملی آماده می کنم. با این حال این را نیز باید گفت که برخی افراد هستند که به ما توهین می کنند و به کسانی که پیراهن تیم ملی کشورشان را به تن کرده اند ارزش قائل نمی‌شوند، اما حتی در آن زمان هم من آنها را سرزنش نمی کنم، چون هرکس عقاید خاص خود را دارد و من کاری به آنها ندارم. نیازی نمی بینم که همیشه خودم را به بعضی ها اثبات کنم چرا که این دلیل فوتبال بازی کردن من نیست. من فوتبال بازی می کنم چون این کار را دوست دارم و حرفه من است. من همیشم دوست دارم پسرانم کاری را که من انجام می‌دهم، بفهمند.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان