کد خبر: ۲۳۵۵۵۲
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۰ - ۱۹ آبان ۱۳۹۴

ترافیک سنگین در بزرگراه کرج - تهران/جاده ها لغزنده است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 رئیس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در بزرگراه کرج - تهران خبر داد.

سرهنگ رضا اکبری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اکنون ترافیک در لاین جنوبی بزرگراه کرج - تهران محدوده پل فردیس تا پل کلاک و از محدوده گرمدره تا پل حکیم سنگین است.
وی اضافه کرد: در لاین شمالی آزادراه تهران - کرج و قزوین در زمان حاضر ترافیک نیمه سنگین و روان گزارش شده است.
رئیس پلیس راه البرز گفت: با وجود بارش باران و برف در استان البرز راه های این استان باز است و تردد در آن ها انجام می شود.
وی اظهار کرد: اکنون بارش در محدوده سه راه دیزین تا کندوان در جاده کرج - چالوس به صورت برف است.
رئیس پلیس راه البرز گفت: با توجه به لغزندگی جاده ها دراستان البرز انتظار می رود رانندگان با احتیاط لازم حرکت کنند.
اکبری تاکید کرد: رانندگان علاوه بر همراه داشتن زنجیر چرخ قبل ازحرکت درجاده ازسلامت بخاری و برف پاک کن خودرو خود اطمینان حاصل کنند .
وی خاطرنشان کرد: رعایت فاصله با خودروی جلویی، توجه به علائم هشدار دهنده و توصیه های پلیس، همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه هایی است که پلیس راه برای رانندگان دارد.
رئیس پلیس راه البرز یادآور شد: در مسیرهای کوهستانی استان از جمله جاده کرج - چالوس، ماموران پلیس راه، برای پیشگیری از حوادث احتمالی و ترافیک مستقر شده اند.
وی تاکید کرد: رانندگانی که قصد عبور از مسیرهای مختلف این استان را دارند ضمن تجهیز خودروهای خود به وسایل ایمنی، قبل از حرکت، اطلاعات لازم در مورد وضعیت جاده ها را از پلیس راه کسب کنند.
اکبری گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
استان البرز دارای یک هزار و 500 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک کشور مربوط به جاده های این استان است.
نظرات بینندگان