کد خبر: ۲۳۵۵۹۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۵ - ۱۹ آبان ۱۳۹۴

مدیرمسوول روزنامه جوان: پول ندادید، نمایشگاه نیامدیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
در حالی که چند روز است برخی دلواپسان رسانه ای، بر روی انصراف گسترده در نمایشگاه مطبوعات امسال مانور می دهند، مدیر مسئول روزنامه جوان نکات قابل تاملی را عنوان کرد.

به گزارش نامه نیوز، گنجی که در برنامه گفتگوی ویژه خبر ساعت 22.30 به صورت تلفنی حاضر شده بود، با اشاره به اینکه انصراف های رسانه ای از نمایشگاه مطبوعات، دلیل واحد ندارد، روزنامه متبوعش را از طیف منتقدان امور انضباطی ندانست و گفت: بدلیل قطع یارانه روزنامه مان، از حضور در نمایشگاه انصراف داده ایم.
 
این در حالی است که روزنامه کیهان نیز در یادداشت روز 5شنبه خود، عدم اعطای یارانه به کیهان را یکی از دلایل انصراف از حضور در نمایشگاه مطبوعات عنوان کرد.
 
شایان ذکر است روزنامه کیهان در دولت گذشته سالیانه رقمی بین 1.5 تا 2 میلیارد تومان یارانه دریافت می کرده است. همچنین روزنامه جوان در دولت قبل بین 500 تا یک میلیارد تومان یارانه دریافت کرده است.
 
طبق سیاست های دولت یازدهم، یارانه مطبوعات تنها به نشریات بخش خصوصی اعطا خواهد شد و یارانه رسانه های وابسته به دولت و بخش عمومی، حذف شده است.
 
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات با حضور بالغ بر 700 رسانه در حال برگزاری است و امسال دو روزنامه، دو خبرگزاری و 4 سایت خبری به دلایل مختلفی چون کمبود بودجه، نداشتن نیروی انسانی، برخی مشکلات سیاسی و...از حضور در نمایشگاه مطبوعات انصراف دادند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۹
1
10
کار دولت درست و قانونیه.
برخی رسانه ها عادت کردن به گرفتن پولهای درشت و بی حساب و کتاب .
دولت روحانی باید مثل همیشه با تکیه بر قانون و بدون توجه به هجمه ها رفتار کنه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۹
1
9
همان بهتر که نیامدند کار دولت درست و قانونی بود .
نظرات بینندگان