کد خبر: ۲۳۶۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۰۸ - ۲۴ آبان ۱۳۹۴
لس انجلس تایمز:

حملات پاریس در بروکسل طراحی شده بود!

به گفته آمریکایی های نزدیک به تحقیقات درباره حملات پاریس، این حملات احتمالا توسط گروه کوچک تروریستی از بروکسل هدایت و تأمین مالی شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
لس آنجلس تایمز نوشت به گفته آمریکایی های نزدیک به تحقیقات درباره حملات پاریس، این حملات احتمالا توسط گروه کوچک تروریستی از بروکسل هدایت و تأمین مالی شده است.

به گزارش «انتخاب»، به گفته دو مسئول پلیس فدرال آمریکا که در تحقیقات فرانسه درباره حملات تروریستی پاریس مورد مشاوره قرار گرفته اند حملات تروریستی پاریس احتمالا توسط یک هسته کوچک افراطی در بروکسل هدایت شده است.

مسئولان فرانسوی بر این باورند که حملات پاریس توسط این هسته در بروکسل برنامه ریزی و حمایت مالی شده است. این منابع آمریکایی که خواستند نامشان فاش نشود زیرا هنوز تحقیقات نهایی نشده است تاکید کردند که عاملان حمله احتمالا درک قابل توجهی از تاریخ و فرهنگ فرانسه به ویژه پاریس داشتند و این احتمال بسیار زیاد است که شماری از آنها در پاریس زندگی می کردند.

این منابع می گویند این مسئله به طور کامل در جابجایی بدون مشکل آنها در شهر بزرگ پاریس و پیگیری حملاتی هماهنگ برضد شش هدف در مناطق مختلف این شهر مشخص است.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۴
عرفان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
7
20
دل میسوزه واسشون اولین بار نا امنی را حس می کنند.
سید محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
3
21
به نظر من برای حفظ ثبات کشورها در منطقه بحران خیز خاورمیانه باید دولتهای مرکزی را تقویت کردهدف مبارزه را باید روی گروههای تروریست گذاشت . در هر کشوری دموکراسی باید از درون همان کشور شکل بگیرد و این تنها با استقرار امنیت امکان پذیر است .
نظرات بینندگان