کد خبر: ۲۳۷۲۳۰
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۶ - ۲۷ آبان ۱۳۹۴

سوارز: قصد آسیب زدن به شانه راموس را ندارم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سه روز مانده به ال کلاسیکو، لوئیس سوارز در یک نشست خبری شرکت کرد و در مورد ال کلاسیکو و حواشی آن با خبرنگاران به گفتگو نشست.

سوارز تابستان گذشته از لیورپول به بارسلونا پیوست ولی به دلیل محرومیت از جانب فیفا، تا 24 اکتبر و ال کلاسیکوی رفت فصل گذشته، برای اولین بازی خود در ترکیب آبی اناری ها صبر کرد. او در برنابئو اولین بار پیراهن بارسلونا را بصورت رسمی به تن کرد و البته خاطره تلخی به واسطه شکست 3-1 بارسا برای وی به جا ماند.

سوارز امروز در نشستی خبری، در مورد ال کلاسیکو گفت:" بازی در برنابئو همیشه یک اتفاق ویژه است؛ بخصوص که مسابقه موردنظر، ال کلاسیکو باشد. حس خوبی به این ورزشگاه دارم چون اولین بازی خودم برای بارسلونا را آنجا انجام دادم؛ هرچند که در نهایت خاطره خوبی از آن بازی برایم باقی نماند و شکست خوردیم."

سوارز در مورد وضعیت مسی گفت:" نمی دانم او در ال کلاسیکو بازی خواهد کرد یا خیر و این تصمیم بر عهده مربی و تیم پزشکی است. لئو در این چند روزه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ولی باید توجه داشت که نوع آسیب دیدگی او به گونه ای است که بازگشت زودهنگام، ریسک دوباره مصدوم شدن را به همراه دارد."

سوارز در پاسخ به این سوال که در حال حاضر نیمار دومین بازیکن برتر دنیاست یا خیر گفت:" در اینکه مسی بهترین است شکی نیست. نیمار هم فصل فوق العاده ای را سپری می کند و شاید در حال حاضر دومین بازیکن برتر دنیا هم باشد. داشتن چنین هم تیمی هایی یک غنیمت است."

مصدومیت راموس:" نه من و نه هیچ بازیکنی از بارسا قصد آسیب زدن به شانه راموس و سو استفاده از مصدومیت او را نداریم و شک ندارم که رئالی ها نیز به زانوی آسیب دیده ی مسی کاری نخواهند داشت. این یک بازی جوانمردانه است."
نظرات بینندگان