کد خبر: ۲۳۷۲۳۱
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۱۶ - ۲۷ آبان ۱۳۹۴

آذری: از ذوب آهن فقط یک نفر دعوت کنید!

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: اگر قرار است از 5 بازیکن ما در تیم امید فقط یک‌نفر 40 دقیقه بازی کند بهتر است برای اردوی بعد فقط آن یک‌نفر را دعوت کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: اگر قرار است از 5 بازیکن ما در تیم امید فقط یک‌نفر 40 دقیقه بازی کند بهتر است برای اردوی بعد فقط آن یک‌نفر را دعوت کنند.
 

به گزارش تسنیم، سعید آذری در خصوص وقفه‌ای که در رقابت‌های لیگ برتر ایجاد شد و تاثیر آن بر تیم ذوب‌‌آهن گفت: در بین باشگاه‌های لیگ برتری ذوب‌آهن بیشترین لطمه را خورده چون 5 بازیکن ما به تیم امید، یک بازیکن به تیم بزرگسالان، 2 ملی پوش به لبنان رفتند و 3 بازیکن ما هم مصدوم هستند. این موضوع ما را با چالش جدی مواجه کرده است.

وی افزود: 5 بازیکن اصلی ما به تیم امید دعوت شدند اما فقط یک نفر از آنها فقط 40 دقیقه بازی کرد بنابراین اگر قرار است فقط یک نفر 40 دقیقه بازی کند همان یک نفر را دعوت کنند و اجازه دهند بقیه در اختیار تیم باشند تا سرمربی بتواند با آنها کار کند چون جزو اسکلت اصلی تیم ما هستند.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن تصریح کرد: ما همه سرباز و در خدمت تیم ملی هستیم و برای موفقیت تیم ملی همه تلاش خود را می‌کنیم اما با توجه به اینکه صعود تیم ملی به مرحله نهایی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی قطعی شده امیدوارم برای بازی با تیم‌های هند و گوام که در ایران برگزار می‌شود دیگر لیگ 20 روز تعطیل نشود.

آذری در پاسخ به این پرسش که آیا نگران هجمه‌ علیه این تیم درباره داوری‌ها نیست، تاکید کرد: بعید می‌دانم داوران ما تحت تاثیر چنین جوسازی‌هایی قرار بگیرند و ما در این خصوص نگران نیستیم چون با انجام بازی‌های خوب و کیفی همیشه نتیجه گرفته و حق خود را درون زمین می‌گیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که در نیم فصل چند بازیکن جذب خواهید کرد یا چه بازیکنانی از لیست خارج می‌شوند، گفت: تیم خوبی داریم و فکر نمی‌کنم در نیم فصل تغییرات زیادی داشته باشیم اما همه چیز به لیست گل‌محمدی که هنوز به ما ارائه نداده، دارد.

نظرات بینندگان