کد خبر: ۲۳۷۴۰۰
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۶ - ۲۸ آبان ۱۳۹۴

مظلومی: جواب کی‌روش را نمی‌دهم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مراسم سالگرد درگذشت برادرش بار دیگر به انتقاد از کی‌روش و سازمان لیگ پرداخت.

به گزارش ایسنا، پرویز مظلومی درباره وضعیت تیمش پیش از دیدار با فولاد خوزستان گفت: من امشب به اهواز می‌روم. کادر فنی برنامه‌ریزی های لازم را انجام داده و تیم آن طور که باید تمرین کرده است. شرایط ما خوب است هر چند ملی پوشان ما خسته هستند و به خسرو حیدری هم استراحت داده ایم. ضمن این که از بین بازیکنان امید باید ببینم به کدام یک بازی می‌رسد.

سرمربی استقلال که این روزها در چند نوبت از تیم‌های ملی بزرگسالان و امید انتقاد کرده بود، گفت: نمی‌خواستم قبل از بازی با فولاد چیزی بگویم اما انتقاد دارم. نه من، همه مربیان لیگ برتر از این وضعیت گله دارند. زمانی که بحث تیم ملی است ما باید بازیکنانمان را تحویل بدهیم اما در بازگشت تنها یک روز مانده به بازی بازیکنانمان را پس می‌دهند.

مظلومی ادامه داد: تیم ملی برای انجام بازی با یک تیم ضعیف بیست روز به اردو رفت. ما قبول می‌کنیم که با تیم ملی همکاری کنیم اما سازمان لیگ که می‌دانست تیم ملی پنج شنبه باز می گردد چرا بازی‌های این هفته لیگ را سه روز عقب نینداخت.

سرمربی استقلال همچنین در واکنش به سوال خبرنگاری درباره اظهار نظر کی‌روش گفت: جواب کی‌روش را نمی‌دهم. او گفته ما برای بازی‌هایمان سه روز به اردو می‌رویم. او اول باید بگوید کدام مربی چنین کاری کرده است. ما و تمام تیم‌های لیگ طبق عرف شب بازی به اردو می‌رویم و برای بازی با حریفان ضعیف بیست روز کارمان را تعطیل نمی‌کنیم.

او درباره عذرخواهی حبیب کاشانی نیز گفت: کاشانی را خیلی دوست دارم و همه گونه همکاری با تیم امید می‌کنم اما از آنها می‌خواهم روی حرفی که می‌زنند بایستند. ما هم می‌خواهیم تیم‌های ملی با ما همکاری کنند. اصلا نمی‌دانم چرا مربیان چیزی نمی‌گویند. همین جا از تمام مربیان لیگ برتر می‌خواهم که با سازمان لیگ جلسه‌ای بگذارند و حرف‌هایشان را بزنند.

مظلومی که در مراسم سالگرد درگذشت غلامحسین مظلومی شرکت کرده بود، یاد و خاطره برادر مرحومش را گرامی داشت و گفت: غلامحسین در فوتبال و زندگی الگوی من بود و کسی بود که کمک کرد من راهم را پیدا کنم. من خاطرات زیادی از او دارم اما یک بار که کفشش را پوشیده بودم و آن را خراب کرده بودم به من سیلی زد که آن سیلی هیچ وقت از یادم نمی رود.

نظرات بینندگان