کد خبر: ۲۳۷۴۸۳
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۲۲ - ۲۸ آبان ۱۳۹۴

پاسخ محمد نوری به حضورش در پرسپولیس

در هفته های گذشته شایعات زیادی پیرامون حضور و بازگشت محمد نوری در جمع پرسپولیسی ها شنیده شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

در هفته های گذشته شایعات زیادی پیرامون حضور و بازگشت محمد نوری در جمع پرسپولیسی ها شنیده شد.

کاپیتان فصل گذشته پرسپولیس که زمزمه های بازگشتش به پرسپولیس طی هفته های گذشته در رسانه ها منتشر شده در این باره گفتگویی با خبرنگار ما داشت.

محمد نوری در ابتدا گفت: درباره دلیل حضورم در لیگ مسیمیر بارها صحبت کردم و اصلا این حضور به دلیل مسائل مالی اتفاق نیفتاد. پولی که اینجا میگیرم بسیار نزدیک به قراردادم در پرسپولیس بود و اینطور نبود که به خاطر پول از این تیم جدا شوم.

وی ادامه داد: البته شرایط در اینجا آنطور که باب میلم بود پیش نرفته و مسوولان باشگاه در بستن تیم آنطور که باید در حد لیگ ستارگان هزینه نکرده اند و این باعث شده تا به اینجای لیگ نتایج خوبی کسب نکنیم.

محمد نوری درباره حضورش در پرسپولیس هم گفت: پرسپولیس را همیشه خانه خودم می دانم. من اکنون به مسیمیر تعهد دارم و طبق قانون بازیکن این تیم محسوب می شوم. تمام توان و تلاشم را در هفته های اخیر برای موفقیت  تیمم گذاشته ام و در ضمن پیشنهادی از سوی پرسپولیس به من نشده است.

وی ادامه داد: البته این کاملا بدیهی است که آنها با توجه به قراردادم با مسیمیر و بازی های باقی مانده تا نیم فصل صحبتی با من نکنند.

نوری در پایان گفت: امیدوارم پرسپولیس در بازی های باقی مانده موفق باشد و برای هواداران این تیم هم آرزوی موفقیت می کنم. در مورد شایعاتی هم که گفته می شود باز هم می گویم که پرسپولیس تاکنون پیشنهادی به من نداده است و من هم اکنون با مسیمیر قرارداد دارم.

نظرات بینندگان