arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۳۸۴۹۴
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۰۸ - ۰۳ آذر ۱۳۹۴

کفاشیان: کی‌روش اواخر ژانویه به ایران بازمی‌گردد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: متأسفم که مایلی کهن این مصاحبه‌های بی‌مورد را انجام می‌دهد و در این‌باره با آقای کاشانی تذکر دادیم.
 

به گزارش فارس، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال درباره بحث‌هایی که پیرامون بیماری کی‌روش مطرح شده بود، اظهار داشت: از حدود 3 الی 4 ماه پیش یک پرونده پزشکی برای کی‌روش تشکیل شد که مشکلاتی در آزمایشات ایشان به وجود آمده بود. براین اساس ایشان عمل‌هایی را انجام دادند و پرونده‌شان پیش ما بود پس از عمل و آزمایشات موردی که خطرناک باشد مشاهده نشد. او به دلیل اینکه زیاد عصبانی می‌شود و اینکه گفته می‌شود دچار بیماری سرطان شده درست نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره گلایه‌هایی درباره امکانات سخت‌افزاری و کمپ تمرینی تیم ملی وجود دارد، گفت: یکی از مشکلات ما در ابتدا و پس از سفر تیم ملی از گوام هم این موضوع بود و در این باره هم با سرمربی تیم ملی مذاکره کردیم. کی‌روش عنوان می‌کند که در دوره بعدی رقابت‌های انتخابی جام جهانی شرایط کاملاً متفاوت خواهد بود و ایشان گفتند که برای ادامه کار با وجود این مسائل مشکلات زیادی خواهند داشت.

وی افزود: هزینه چمن کمپ در حدود  5 الی 6 میلیارد می‌شود و متأسفانه اینقدر پول نداریم بتوانیم هزینه کنیم. مواردی که می‌توانیم هزینه کنیم درباره مربیان و هزینه سفرهای تیم ملی و برگزاری اردوها می‌باشد. با این حال مرکزی پزشکی احداث کردیم و دکتر سجادی و مناف هاشمی هم به ما قول دادند که در این باره پیگیری‌هایی را انجام دهند. ما سعی کردیم کل آکادمی فوتبال را مدرن کنیم و تنها ایراد زمین چمن است و با توجه به قول‌هایی که گرفته‌ایم امیدواریم این کار را انجام دهیم.

کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا نمی‌خواهید اختلاف‌نظر میان تیم امید و تیم ملی را حل کنید، اظهار داشت: از آقای کی‌روش هم درباره صحبت‌هایی که انجام داده بود به صورت کتبی خواستیم اظهارنظری انجام ندهد اما ایشان عنوان داشتند که مدیر تیم ملی مصاحبه‌ای را بر علیه او انجام می‌دهد و قرار شد که ایشان به تیم امید هم کمک کنند و حتی اردوی تیم ملی را به خاطر تیم امید کنسل کرد.

وی درباره مصاحبه مایلی‌کهن گفت: من متأسفم که این مصاحبه‌های بی‌مورد انجام می‌شود و قرار شد در این باره با آقای کاشانی تذکر دادیم.تیم ملی 3 - 4 سال است که رنکینگ اول آسیا است ما از کی‌روش یک تیم ملی قوی می‌خواهیم که تیم ملی با ترکیب جوان شده به این راحتی بتواند شرایط صعودش فراهم شود.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: بسیاری از کشورهای مختلف جهان به دنبال بازی با تیم ملی هستند و این یک افتخار برای تیم ملی است.

وی در پایان در مورد بازگشت کی‌روش به ایران گفت: سرمربی تیم ملی برای 54 روز در مرخصی خواهد بود و اواخر ژانویه به ایران باز خواهد گشت.
نظرات بینندگان