arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۳۹۰۰
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۱۱ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۰

شباهت پسر جهانگیرشاه با یکی از مقامات دولت علت توقیف قهوه تلخ

پس از آنکه مهران مدیری اعلام کرد سری بیستم قهوه تلخ بعد از تعطیلات نوروز توزیع خواهد شد و پس از تعطیلات خبری از توزیع این مجموعه نشد، گمانه زنی های مختلفی درباره این تاخیر در رسانه ها مطرح شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مشرق: پس از آنکه مهران مدیری اعلام کرد سری بیستم قهوه تلخ بعد از تعطیلات نوروز توزیع خواهد شد و پس از تعطیلات خبری از توزیع این مجموعه نشد، گمانه زنی های مختلفی درباره این تاخیر در رسانه ها مطرح شد.

پیگیری ها حاکیست مجموعه بیستم قهوه تلخ مورد بازبینی و اصلاح توسط وزارت ارشاد قرار گرفت و به همین دلیل مهران مدیری مجبور به حذف یکی از شخصیت های داستان خود شده است.

به اعتقاد وزارت ارشاد، شخصیت پردازی امیرحسین رستمی که در مجموعه نوزدهم قهوه تلخ به عنوان پسر جهانگیرشاه وارد داستان قهوه تلخ شده بود شباهت زیادی با یکی از مقامات ارشد دولت دارد و به همین دلیل وزارت ارشاد اصلاحات زیادی در مجموعه بیستم این سریال اعمال کرد.

این در حالی است که وزارت ارشاد و دفتر رئیس جمهور از حامیان این مجموعه بوده اند و حتی وزیر ارشاد سی دی های این سریال خانگی طنز را در همایش ائمه جمعه سراسر کشور توزیع کرد.

قیچی های وزارت ارشاد مهران مدیری را بر آن داشت که به طور کل در قسمت های جدیدی که قرار است وارد بازار شود، نقش پسر جهانگیرشاه را از داستان خارج کند.

به همین دلیل تدوین جدید قسمت های آینده قهوه تلخ زمان بیشتری را طلبیده و عرضه این مجموعه را با تاخیر مواجه کرده است.

گفته می شود فروش قهوه تلخ در چند مجموعه اخیر با رکود مواجه شده بود و طبیعتا این تاخیر و خبر پردازیهای پیرامون آن کمک جدیدی به درآمد تهیه کنندگان این مجموعه خواهد کرد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
اناالحق
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۱
1
1
من که هرچی فکر می کنم به کس خاصی نمی رسم اگه کسی فهمید شبیه کیه بنویسه ما هم بدونیم .
ناشناس
|
UNITED KINGDOM
|
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۱
1
1
حالا شبيه کي بوده !!!!
ناشناس
|
SWEDEN
|
۰۷:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۲
1
0
وقتی اون قسمت دیده نشده و پخش نشده از کجا بدونیم مصداق کی بوده؟!
نظرات بینندگان