arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۳۹۳۲۵
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۱۴ - ۰۶ آذر ۱۳۹۴

نایب رئیس کمیسیون عمران: فضای امن انتخاباتی، عامل حضور پرشور مردم

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: فضای امن انتخاباتی و به دور از هیاهو موجب حضور مردم و مشارکت بهتر نخبگان جامعه می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : به گزارش «انتخاب»، سید احسن علوی خاطرنشان کرد: ایجاد فضای ناامن در یک انتخابات از سوی کسانی دنبال می‌شود که می خواهند تشخیص مردم را به هم بزنند و از شفافیت هراس دارند و لذا نفع خود را در گروی ناامنی در انتخابات می‌بینند.

وی افزود: فضای آرام در انتخابات فضای منصفانه تری است اما بعضاً در مواردی که اشخاص به دنبال هدفی خاص هستند آرامش و امنیت را در انتخابات به مخاطره می اندازند. حال آنکه این افراد در فضای شفاف قطعا مورد اقبال مردم قرار نمی گیرند و منفعتشان با یک انتخابات امن تامین نمی‌شود.

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم در فضای آزاد و شفاف و امن می‌توانند بهتر فکر کنند و اثربخش‌تر انتخاب کنند؛ توزیع شب‌نامه‌ها و بازی با کرامت مردم و بی‌حرمتی در یک انتخابات به زیان همه خواهد بود و باید اتاق فکر کاندیداها بدانند جامعه آرام موجب تفکر و تصمیم درست از سوی مردم می‌شود و عوام فریبی در جامعه شفاف و آرام و انتخاباتی امن جایی ندارد.

وی در پایان تاکید کرد: فضای آرام و جامعه با فضیلت مردم را به سمت پیشرفت،‌ انتخاب درست و راهبرد منطقی هدایت می‌کند و افرادی که از این فضا و از این شرایط لطمه می خورند به دنبال ناامنی در انتخابات هستند اما در نهایت جوسازی و مسموم کردن فضای انتخابات به نفع هیچ کس نیست.

انتهای پیام/


منبع: ایسنا
نظرات بینندگان