کد خبر: ۲۴۱۳۰۱
تاریخ انتشار: ۱۸ : ۱۷ - ۱۶ آذر ۱۳۹۴

جلاد زن داعش، گوشت دست متهم را خورد!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مجازات جدید داعش، خوردن گوشت خام انسان است که این شکنجه وحشتناک موجب خونریزی شدید و در نتیجه مرگ یک زن شده است.

یک سرباز زن آسیایی از تیپ «الخنساء» داعش در موصل، به خوردن مچ دست زن موصلی معروف شد.

داستان از آنجا آغاز می‌شود که داعش در مناطق تحت اشغال خود برای نوع پوشش زنان احکامی را وضع کرده است و در صورتی که فردی از این احکام سرپیچی کند به بدترین شکل مجازات می شود.

«معصم» نام زنی است که در موصل به حکم وضع شده داعش در نوع پوشش زنان پایبند نبوده و به زعم قاضی داعش باید محاکمه شود. داعش برای محاکمه زن موصلی به وی دو پیشنهاد داد که آیا می‌خواهی پوستت را بکنیم یا گازت بگیریم؟!

معصم که گمان می‌کرد درد و رنج گاز گرفتن کمتر از کندن پوست است، گزینه گاز گرفتن را قبول می‌کند.

به گزارش الحدث‌نیوز، «بلواء» سرباز زن آسیایی است که قاضی از او خواست تا در کلیسای «حی النبی جرجس» در مرکز موصل حکم گاز گرفتن را اجرا کند.

زن داعشی این درخواست را قبول کرد و در انظار عمومی، دندان‌های خود را به گوشت زن موصلی فرو برد و تکه‌ای از بدن وی را جدا کرد و بلعید. زن موصلی در داخل کلیسا بر اثر خونریزی جان خود را از دست داد.

داعش برای انجام سحر و جادو نیز مجازات عجیبی وضع کرده است. فردی که سحر و جادو انجام دهد، از وسط سرش تا انتحای کمر نزدیکی کمربند شکافته می‌شود.

همچنین برای کشیدن سیگار یا فروش آن، سه حکم وضع کرده است؛ اولین حکم، قطع انگشتان دست با شیء تیز است، حکم دوم منفجر کردن انگشتان دست و سوم، انداختن لوله‌های آهنی بر روی انگشتان دست است تا انگشتان له شوند.

مجازاتی مانند قطع زبان با سیم‌چین، سوزاندن پای متهم یا آویزان کردن از سقف و کشدین آنان به پایین که منجر به شکستن کتف و جدا شدن بافت‌های بدن می‌شود، از مجازات‌های عادی و رواج‌یافته این گروه تروریستی است.

مراسم تعذیب هر هفته برگزار می‌شود و در آن متهم را به منطقه «الخسفه» واقع در 20 کیلومتری جنوب موصل می‌برند. این منطقه یک گودال بسیار بزرگ دارد و برای کشتن مردم مناسب است. متهم آنجا باید بین قطع شدن دست، زندان شدن، پرداخت غرامت یا به ضرب گلوله کشته شدن، یکی را انتخاب کند.منبع: ابنا

نظرات بینندگان