کد خبر: ۲۴۱۳۵۳
تاریخ انتشار: ۰۸ : ۲۰ - ۱۶ آذر ۱۳۹۴

فرگوسن: اخراج مورینیو حرکتی احمقانه است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
چلسی همچنان سیری نزولی را در لیگ برتر سپری می کند و پس از انجام 15 بازی، با تنها 15 امتیاز در رده 14 و در دو امتیازی منطقه سقوط قرار دارد. این تیم از 6 بازی گذشته خود تنها 4 امتیاز کسب کرده است. شکست روز شنبه برابر بورنموث نیز وضعیت مورینیو را متزلزل تر از گذشته کرد.

فرگوسن در مصاحبه با میرور، در واکنش به شرایط فعلی مورینیو و چلسی گفت:" آبراموویچ باید به مورینیو اعتماد کند چون او می تواند وضعیت چلسی را برگرداند. مورینیو یکی از بهترین مربیان تاریخ دنیاست. او دو بار لیگ قهرمانان را فتح کرده و در هر لیگی که حضور داشته، موفق به کسب عنوان قهرمانی شده و اخراج او یک حرکت احمقانه است.به عقیده من، آبراموویچ باید احمق باشد که بخواهد ژوزه را برکنار کند.

من مدت هاست که مورینیو را می شناسم و هر از چند گاهی با هم صحبت هم می کنیم. این اولین باری است که او را در چنین وضعیت بد و دشواری می بینم. اگر این مقطع را با تمام آنچه او در دوران مربیگریش فتح کرده مقایسه کنیم، اصلا به حساب نمی آید. با وجود شکست این هفته مقابل بورنموث، من نشانه هایی دیدم مبنی بر اینکه مورینیو می تواند شرایط را به نفع چلسی عوض کرده و توازن را به تیم بازگرداند."
منبع: ورزش3
نظرات بینندگان