کد خبر: ۲۴۱۵۴۷
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۱۶ - ۱۷ آذر ۱۳۹۴

خاکپور: با جدیت به دنبال حل مشکل لژیونرها هستیم/ ویتنام درخواست‌مان را نپذیرفت

سرمربی تیم امید در خصوص اردوی بعدی تیم امید گفت: زمان برگزاری اردوی ما قطعا ۲۸ آذر تا ۴ دی ماه خواهد بود اما محل برپایی این اردو هنوز قطعی نیست و برای انتخاب زمین با کیفیت و مناسب در حال رایزنی هستیم تا از بین کیش و بندرعباس، محل برگزاری اردو را انتخاب کنیم. ضمن اینکه مکاتبات برای برای برگزاری بازی دوستانه با تیم تاجیکستان انجام شده اما هنوز قطعی نیست.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سرمربی تیم ملی فوتبال امید گفت: با جدیت به دنبال حل مشکل لژیونرهای این تیم به منظور حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک 2016 ریو در قطر هستیم.

خاکپور: با جدیت به دنبال حل مشکل لژیونرها هستیم/ ویتنام درخواست‌مان را نپذیرفتمحمد خاکپور درباره شرایط برگزاری اردوی ترکیه و پیشرفت تمرینات گفت: همانطور که قبلا هم گفتم اردوی ترکیه یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آماده سازی تیم امید قبل از مسابقات مرحله نهایی انتخابی المپیک محسوب می‌شد و خوشبختانه به لحاظ امکانات سخت افزاری و آب و هوایی، شرایط خوبی بر اردو حاکم است اما متاسفانه طبق روال گذشته و اردوهای قبل، در این اردو هم نتوانستیم تیم کاملی را در اختیار داشته باشیم.

خاکپور افزود: سه ملی پوش نفت تهران دیرتر به اردو ملحق شدند و روزبه چشمی و شاهین ثاقبی که در باشگاه‌هایشان مصدوم شده بودند، در چند روز ابتدایی اردو نتوانستند در تمرینات گروهی شرکت کنند. اما در مجموع سعی کردیم تا نهایت استفاده از این اردو داشته باشیم و روی برنامه‌های تاکتیکی و هماهنگی بازیکنان با دقت و جدیت کار کنیم.

سرمربی تیم ملی امید در خصوص بازی تدارکاتی فردا مقابل منتخب آنتالیا و عدم تغییر زمان برگزاری این بازی گفت: برنامه‌ریزی کادر فنی این بود که برای مرور بیشتر برنامه‌های تاکتیکی و هماهنگی نفرات، دو بازی تدارکاتی را برگزار کنیم اما برای اینکه فشار کمتری به بازیکنان وارد شود، تصمیم به برگزاری فقط یک بازی تدارکاتی گرفتیم.

خاکپور ادامه داد: قصد داشتیم برای افزایش فاصله بین بازی تدارکاتی تیم امید و مسابقات لیگ، این بازی را روز دوشنبه برگزار کنیم که با توجه به خارج از خانه بودن بازی حریف ما در لیگ ترکیه و نداشتن زمان کافی برای ریکاوری، با تغییر زمان مسابقه موافقت نکردند و مجبور شدیم همان روز چهارشنبه بازی را برگزار کنیم.

سرمربی تیم امید اظهار داشت: ما در تمامی اردوهای قبل و بعد از بازی‌های تدارکاتی که داشتیم، ۲۴ ساعت به بازیکنان استراحت می‌دادیم و ریکاوری لازم صورت می‌گرفت اما با توجه به اینکه برای زودتر تحویل دادن بازیکنان به باشگاه‌ها مجبور شدیم یک روز از اردو را کاهش دهیم، فرصت ریکاوری بازیکنان را بعد از بازی تدارکاتی فردا نداریم و از مربیان باشگاه‌ها و بازیکنان می‌خواهم که حتما ریکاوری بعد از مسابقه که یک اصل علمی مهم به حساب می آید را انجام دهند تا بازیکنان دچار مشکل و مصدومیت نشوند.

خاکپور در ادامه به بحث بازیکنان لژیونر و جلب رضایت باشگاه‌های آن ها جهت همراهی تیم امید در مسابقات انتخابی المپیک اشاره کرد و گفت: حدود 15 روز قبل از فدراسیون فوتبال و مدیریت تیم امید خواستم که اقدام و مکاتبات لازم را در این خصوص انجام دهند و امیدوارم که با جدیت پیگیر این موضوع باشند تا برای در اختیار داشتن بازیکنان لژیونر مشکلی نداشته باشیم.

سرمربی تیم امید در خصوص اردوی بعدی تیم امید گفت: زمان برگزاری اردوی ما قطعا ۲۸ آذر تا ۴ دی ماه خواهد بود اما محل برپایی این اردو هنوز قطعی نیست و برای انتخاب زمین با کیفیت و مناسب در حال رایزنی هستیم تا از بین کیش و بندرعباس، محل برگزاری اردو را انتخاب کنیم. ضمن اینکه مکاتبات برای برای برگزاری بازی دوستانه با تیم تاجیکستان انجام شده اما هنوز قطعی نیست.

خاکپور در خاتمه به مخالفت ویتنام با برگزاری بازی تدارکاتی در دبی اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه تلاش داریم تا بازیکنان در زمان طولانی در قطر مستقر نکنیم از ویتنام خواسته بودیم که در تاریخ ۱۴ دی ماه یک بازی تدارکاتی را در دوبی برگزار کنیم. اما به دلیل اینکه ویتنامی‌ها برای حضور در قطر برنامه‌ریزی لازم را انجام داده‌اند، اعلام کردند که قادر به تغییر برنامه و سفر به دوبی نیستند و از ما خواستند که در دوحه بازی تدارکاتی را برگزار کنیم. ما به دنبال این هستیم که ویتنامی‌ها را مجاب به برگزاری بازی دوستانه در دوبی کنیم یا اینکه حریف دیگری را از شرق آسیا جایگزین کنیم تا خارج از قطر با آن ها مسابقه بدهیم. در غیر این صورت مجبور هستیم که زودتر عازم دوحه شویم و آخرین بازی تدارکاتی‌مان را آنجا برگزار کنیم.

منبع: ایسنا
برچسب ها: ویتنام ، اردو ، لژیونر ، رایزنی
نظرات بینندگان