کد خبر: ۲۴۱۷۱۷
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۱۰ - ۱۸ آذر ۱۳۹۴

ممنوعیت‌های تردد در مسیرهای منتهی به مشهد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ممنوعیت‌های تردد در مسیرهای منتهی به مشهد مقدس، امکان پذیر بودن تردد با زنجیر چرخ در محورهای یخ‌زده گلستان و سمنان و همچنین انسداد دو محور مواصلاتی خبر داد.
 
سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت:در حال حاضر تردد در محور توسکستان در استان گلستان و محور فولا‌د‌محله به کیاسر در استان سمنان به دلیل یخبندان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به انسداد محور شمشک به دیزین و پونل به خلخال اشاره و تصریح کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
 
سرهنگ رحمانی به محدودیت‌های ترافیکی در مسیرهای منتهی به شهر مقدس مشهد پرداخت و گفت: به منظور تسهیل در تردد زائران حرم امام رضا (ع)، تردد انواع کامیون و تریلر به غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 صبح شنبه 29 آذر الی 19 همان روز در مسیرهای زیر به صورت رفت و برگشت ممنوع است.
 
1- قوچان ـ‌ مشهد
 
2- سبزوار ـ مشهد
 
3- گناباد ـ مشهد
 
4- تربت‌جام ـ مشهد
 
این مقام ارشد راهور ناجا به ممنوعیت تردد کلیه وسایل نقلیه از محور قدیم مشهد به سمت شهر ملک‌آباد اشاره و تصریح کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه در این محور از ساعت 7 صبح روز چهارشنبه 18 آذر لغایت ساعت 14 شنبه 21 آذر ممنوع است؛ این ممنوعیت به جهت ایمنی و تسهیل در تردد زائران پیاده حرم رضوی اعمال خواهد شد.
 
سرهنگ رحمانی ادامه داد: تردد کامیون و تریلر به غیر از حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی در محور سلفجگان ـ قم در روز شنبه 21 آذر از ساعت 17 تا 21 ممنوع است.
 
وی به تمهیدات پلیس راهور شهر مشهد اشاره کرد و گفت: از زائران حرم رضوی درخواست می‌شود که حتی‌المقدور از تردد با وسایل نقلیه شخصی در معابر منتهی به حرم خودداری کرده و در صورت استفاده از خودروی شخصی آن را در محل مناسب و پارکینگ عمومی پارک کنند و از پارک خودرو در خیابان‌های اطراف حرم خودداری کنند.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از زائران حرم رضوی درخواست کرد: که به توصیه‌های و تذکرات پلیس راهنمایی و رانندگی توجه کرده و با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.
منبع: فارس
نظرات بینندگان