کد خبر: ۲۴۱۷۹۳
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۷ - ۱۸ آذر ۱۳۹۴

قلعه نویی: اجازه ندادم تمرین تراکتورسازی پشت درهای بسته برگزار شود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: اجازه ندادم تمرین تراکتورسازی پشت درهای بسته برگزار شود و گفتم که باید به هواداران اجازه داد تا به محل تمرین بیایند.

امیر قلعه نویی عصر چهارشنبه بعد از ثبت قرارداد رسمی خود با تراکتورسازی در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: تراکتورسازی تیمی خوب و منسجم است که همچون سایر تیم ها اشکالاتی دارد و ما آن ایرادات را رفع خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه امیدوارم راه تونی اولیویرا را ادامه دهیم، افزود: او مربی خوب و با دانشی است که من هم او را دوست دارم و امروز قبل از آمدن به محل تمرین به خانه تونی رفتم و با او دیداری داشتم.

قلعه نویی با اشاره به اینکه شناخت خوبی از تراکتورسازی دارم، گفت: تلاش می کنیم تا هم در لیگ برتر، هم جام حذفی و هم آسیا نتایج خوبی کسب کنیم.

سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی با بیان اینکه من تراکتورسازی را با هزینه ای خیلی کم آسیایی کردم، ادامه داد: پیشنهادهای دیگری داشتم ولی تراکتورسازی را با تمام مشکلات قبول کردم تا به این تیم خوب و مردمی کمک کنم که جا دارد از مدیرعامل تیم نیز تشکر کنم.

وی با تاکید بر اینکه امروز برخی تماشاگران که علیه وی شعار می دادند از برخی جاها خط گرفته بودند، افزود: تراکتورسازی ظرفیت و پتانسیل بالایی دارد و اگر موفقیتی پایان فصل به دست آید حاصل کار تونی است و اگر اگر نتیجه بدی حاصل شود نتیجه بی کفایتی من است.

قلعه نویی در خصوص دستیارانش در تیم نیز گفت: دو سه نفر دیگر هم به مجموعه ما در کادر فنی اضافه می شوند.

لازم به ذکر است که عصر امروز قرارداد نهایی امیر قلعه نویی با تراکتورسازی امضا شد که مدت این قرارداد یک و نیم سال است.

منبع: مهر
نظرات بینندگان