کد خبر: ۲۴۱۹۱۶
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۰۹ - ۱۹ آذر ۱۳۹۴

مورینیو: لایق این همه احترام نیستم!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 سرمربی آبی‌های لندن بار دیگر به غیرمنتظره‌ترین شکل ممکن به موفقیت‌های اخیراً کمیاب شده تیمش واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حتی برتری 2 بر صفر خانگی مقابل پورتو و صعود به یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا به عنوان صدرنشین گروه هفتم هم ژوزه مورینیو، سرمربی مشهور پرتغالی چلسی را به روزهای پرسرو صدای خود بازنگرداند.

او پس از صعود تیم بحران زده‌اش، چنین حرف‌های جالبی زد: تفاوت عملکرد ما در لیگ‌برتر انگلیس با لیگ‌قهرمانان اروپا در فاکتوری به نام شانس خلاصه می‌شود. در لیگ‌برتر خوش‌شانس نیستیم. شانس بخشی از بازی است. اینجا در بازی لیگ‌ قهرمانان مدافع حریف به نفع ما گل زد اما در لیگ‌برتر همه چیز علیه ماست؛ حتی جزئی‌ترین مسائل. در این شرایط بازیکنان احساس می‌کنند به اعتماد به نفس و  عزت‌شان حمله شده است. صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان و رسیدن به جمع برترین‌های اروپا اهمیت بسیار زیادی دارد.

 او در ادامه خود را لایق این همه حمایت از سوی هواداران ندانست و افزود: این صعود،کم‌ترین کاری بود که می‌توانستیم در پاسخ به حمایت بی‌نظیر هواداران انجام دهیم. دوستداران تیم، بیش از آنچه من و تیم استحقاقش را داریم، از ما حمایت کرده‌اند. حداقل در مورد حمایت از من، غیرقابل باور عمل کرده‌اند. متاسفم و از آنها عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم بیشتر از این برایشان دستاوردی به ارمغان بیاورم.
نظرات بینندگان