کد خبر: ۲۴۲۰۲۷
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۱۹ - ۱۹ آذر ۱۳۹۴

آماده باش اورژانس تهران در ایام شهادت امام رضا(ع)

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دکتر حسن عباسی سخنگوی اورژانس تهران  با توجه به فرا رسیدن شهادت امام رضا (ع) و افزایش سیر حرکت زائران به سوی مشهد گفت: با توجه به فرا رسیدن سالروز شهادت امام رضا (ع) عده ای از هموطنان ما به صورت پیاده و سواره برای زیارت به مشهد خواهند رفت.بنابراین اورژانس برای این ایام در مسیر حرکت زائران و در جاده به صورت آماده باش خواهد بود تا در صورت  نیاز خدمات لازم را به هموطنان عزیز ارائه دهند.

وی افزود: پوشش امدادی مناطق مربوط به شهر تهران و جاده های منتهی به تهران را با استقرار نیرو انجام خواهیم داد و همکاران ما در اورژانس کشور تمام جاده های کشور به ویژه جاده های منتهی به مشهد را تحت پوشش امدادی 115 قرار می دهند تا در هر نقطه ای که هموطنان ما دچار مشکل، بیمای اورژانسی و حادثه ای شوند و با شماره 115 بدون کد میتوانند از خدمات امدادی اورژانس بهره مند شوند و نزدیک ترین مرکز اورژانس در کمترین زمان در بالین بیمار حضور پیدا می کند.

وی در ادامه گفت: این خدمات به صورت رایگان در دسترس مردم قرار خواهد گرفت. تعداد نیروهای مستقر در جاده ها برای این ایام به اندازه کافی است و برای استراحت نیروهای امدادی محل اسکان نیز در نظر گرفته شده است ،بنابراین هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.
برچسب ها: زائران ، زیارت ، امداد ، بالین
نظرات بینندگان