کد خبر: ۲۴۲۳۰۶
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۷ - ۲۱ آذر ۱۳۹۴

قلعه‌نویی: بازی سختی داریم/فضای کشور طوری است که مردم عادی کارشناس هستند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه از حضورش در تبریز و تیم تراکتورسازی برای دومین بار خوشحال است، گفت: برای کمک به تراکتورسازی اینجا امده ام.

امیر قلعه نویی عصر شنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در هتل پارس تبریز به خبرنگاران گفت: من وقتی می خواستم به تراکتورسازی بیایم درخصوص این تیم مطالعه کردم و با مطالعه این انتخاب را انجام دادم چراکه دیدم تراکتورسازی بسیار قوی است و ظرفیت های بالایی دارد.

وی با تاکید بر اینکه تراکتورسازی ارکان قوی دارد، ادامه داد: شاخصه های خوبی در این تیم وجود دارد که می توان با تکیه بر آنها به موفقیت رسید، بدون شک وجود این همه هوادار و نیز شرایط باشگاهی باعث می شود که تراکتورسازی آینده درخشانی داشته باشد.

وی به ضعف های این تیم پرطرفدار تبریزی نیز اشاره کرد و افزود: ضعف هایی هم در این تیم وجود دارد که باید برطرف شود.

قلعه نویی به دیدار تیمش با استقلال تهران اشاره کرد و ابراز داشت: بازی خیلی سختی برابر تیم استقلال داریم که تلاش خواهیم کرد بهترین نتیجه را بگیریم و فاصله مان را با صدر جدول کمتر کنیم.

قلعه نویی با بیان اینکه شناخت خوبی از استقلال دارد، افزود: استقلال نقاط ضعف و قوت زیادی دارد که ما برای آنها برنامه داریم و باید بازیکنان خودمان را از لحاظ روحی و روانی آماده این دیدار کنیم.

وی با اشاره به وضعیت بازیکنان تیم تراکتورسازی گفت: بازیکنان تراکتورسازی انگیزه بالایی دارند و برای همین تلاش می کنیم بهترین بازی را ارائه دهیم البته ممکن است بازیکنان را جابه جا کنم و در پست های دیگری آنها را بازی دهم.

قلعه نویی به فاصله شش امتیازی تراکتورسازی با تیم های بالانشین جدول هم اشاره کرد و افزود: نیم فصل را پیش رو داریم و می توانیم در این موقعیت بهترین استفاده را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با تاکید بر اینکه تراکتور در نیم فصل دوم شرایط خوبی خواهد داشت، ادامه داد: لیستی برای تقویت تیم در تعطیلات نیم فصل تهیه خواهم کرد تا برای مبارزه در جام باشگاه های آسیا آماده شویم.

وی در خصوص سرمربی سابق سرخ پوشان تبریز نیز گفت: از تونی تشکر می کنم چراکه سال ها برای تراکتورسازی زحمت کشید و مطمئن هستم که اگر موفقیتی هم حاصل شود متعلق به او است.

قلعه نویی سپس به هواداران تراکتورسازی اشاره کرد و با تاکید بر اینکه سرمایه اصلی این تیم هوادارانش هستند، اظهار داشت: یکی از دلایلی که من این تیم را انتخاب کردم همین هواداران بودند که همیشه و در زمان مربیان مختلف تراکتورسازی به عنوان نقاط قوت تراکتورسازی مطرح بودند و ما باید این هواداران را مجاب کنیم که به ورزشگاه بیایند.

دو تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران از چهارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال فردا ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام(ره) شهر تبریز به مصاف هم می روند.

منبع: فارس
نظرات بینندگان