کد خبر: ۲۴۲۳۶۰
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۲۰ - ۲۱ آذر ۱۳۹۴

رویترز دختر بیلیاردباز ایرانی را سوژه کرد + تصاویر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رویترز دو عکس از تمرینات «اکرم محمدی امینی» روی خروجی خود گذاشته . عکس هایی که مربوط به تمرینات 3 روز قبل خانم محمدی در کرج است. اکرم محمدی امینی در سطح فضای مجازی به دختر نابغه بیلیارد ایران معروف است. ملی پوش ایران که همین چند روز پیش در مسابقات جهانی هند شرکت کرده بود. مسابقات آماتوری که اکرم تنها بانوی ایرانی حاضر درآن مسابقات به شمار می آمد.

رویترز دختر بیلیاردباز ایرانی را سوژه کرد + تصاویر


محمدی شاید در میان دختران ایرانی اسنوکر نابغه باشد اما در میان آماتورهای جهانی رتبه خوبی به دست نیاورد و در همان مرحله گروهی حذف شد. او در گروه C مسابقات همراه دخترانی از روسیه ،آلمان ، هند و استرالیا و مصر قرارداشت که با کسب یک پیروزی مقابل همگروهی مصری اش در گروه پنجم شد و به مرحله حذفی مسابقات صعود نکرد.

در همین مسابقات آماتوری ایران 4 نماینده در گروه مردان داشت که از میانشان یکی در مرحله گروهی حذف شد ، دونفر به میان 32 اسنوکر باز آماتور جهان رسیدند و فقط سهیل واحدی بود که توانست به جمع 16 اسنوکر باز اماتور قرار بگیرد.

رویترز دختر بیلیاردباز ایرانی را سوژه کرد + تصاویر


شاید رتبه اکرم محمدی امینی رتبه ای ویژه نباشد اما موفقیت او در ایران که اسنوکر زیاد میان دختران محبوبیت ندارد اینقدر قابل توجه بوده که عکس های تمرین او را روی خروجی رویترز می بینید.

نظرات بینندگان